Neden herkesin psikolojisi bozuk? Milletçe delirdik mi?

Niye herkes ruh hastasi? Psikolojisi düzgün olan var mi aranızda.
Depresyon herkesin üzerine yapisani yemesidir. Evcil ejderham hüsnü öyle dedi.
Siz ne düşünüyorsunuz? 💛💙💛💙💛💙💛💙

Güncellemeler:
Hiç beklemiyordum ancak süper soru seçildi 😂 hadi o halde süper cevapları alalım?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Benim degil

1|0
    0|0
  • Kafaları güzel

1|0
    0|0
  • Hayat şartları napalim

1|0
    0|0
  • Günlük hayatın stresi insanların bazen moralini bozabilir mesela sıkışık bir trafik ya da haber bültenlerinde izlenen ve beraberinde insanı mutsuz eden haberler... Ama yinede hayatın içinden küçük mutluluklar çıkarmanın güzel olduğunu düşünüyorum ben. :) :) :)

1|0
    0|0
  • benim iyi

1|0
    0|0
  • parasızlık işsizlik okul derdi yaşam derdi ailevi dertler sosyalleşememe derdi sevgili/eş kavgaları

1|0
    0|0
  • Psikolojisi düzgün olanları da delirtiyorlar!!! Tıpkı az önce carlinhos pcinin beni delirttigi gibi

1|0
    0|0
    • A.. sitesinde herkese iyi tavsiyeler, yorumlar yaptık durduk. Bir pç soru sormuş, duskunleri hakir görüp, yaptığı iyilikle övünüyor diye, cevap verdik. Pc nerde, lafı atıp, engelle kayıp.. S.. m sitesinii

• Yokk bwnim iyi

1|0
    0|0
  • Ülke, açık akıl hastanesine döndü.

1|0
    0|0
  • Zaman'ında uyu, namazını kıl dua et, içini ferah tut. Birşeycik olmaz

1|0
    0|0
  • Seninle ayni soruyu bende soruyorum. Neden?

1|0
    0|0
  • :) baş bozuk olursa millette bozuk olur mecliste kavga gürültü olursa ne olacak sen şizofrenmisin?

1|0
    0|0
  • Bencil olmadığım için yardımsever olduğum için canlıları sevdiğim için hiç bir derdim yok şükür.

1|0
    0|0
  • İyyin saoll

1|0
    0|0
  • Ben arabada bağıra bağıra şarkı söylüyorum debriyaj basmadan vites degistiriyorum diyen kız arkadaşım var şarkı söylersin tm ln debriyaj a başlamak nedir mk salagi..

1|0
    0|0
  • Tarık a sor

1|0
    0|0
  • Yaşasın Psikolojisi Bozuk İnsanlar. : )

1|1
    0|0
  • İstanbul yaşantısı insanı böyle yapıyor metropol yaşantısı yani

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynen bende anlamadım

1|0
    0|0
  • Aslında kımsenın psikolojisi bozuk degıl sadece oyle gorunmeyi ayrıcalık ya da marjinal duruş sergilediğini sanıyorlar o kadar

2|0
    0|0
  • Deliyim delisin deliyiz

1|0
    0|0
  • Bu sitede yoktur

1|0
    0|0
  • bilmem

1|0
    0|0
  • Toplu haplanmak lazım sokakta yürüyen herkese dayican xanax temizlencek arıncak millet

1|0
    0|0
  • Delirdik bazen kitleler de delirebilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...