Sosyal medyadan tanışıp, evlenen tanıdıklarınız var mı?

Günümüzde ciddi derecede sosyal medyadan tanışıp evlenen çiftler arttı. Ancak birçok kişi sosyal medya üzerinden tanışıp evlendiklerini, toplumsal nedenlerle açıklamaya utanıyor. Yine de bu konuda bilinen birçok evlilikler mutlaka vardır. Eğer böyle tanıdıklarınız var ise, evlilikleri nasıl gidiyor? Beklentilerini karşılayan bir evlilik mi? Onlar mutlu olduklarını ifade etseler bile size göre kültür, ekonomik durum, akrabalık bağları konusunda uyumsuzluk gözlüyor musunuz ya da yaşıyor musunuz?

Güncellemeler:
Sorularım süper seçiliyor ama cevap veren yok.
Birileri soruma doping yapmış olmalı. Hemen her sorum süper seçilmesine rağmen cevap veren yoktu. 1. güncellememdeki sitemimden sonra cevap sayısı artmış görüyorum ki... Bundan sonra sorularıma daha çok cevap almak için, altına erotik bir kadın/erkek fotosu ya da sevgili muhabbeti konu alan eklemeler yapacağım.

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• bende bu site aracılığıyla insanları tanıma ve flört bulma amacındayım bu dönemde...
    insanlar bu sitede aç gözlüce yaklaşımdalar, bir kaç kişiyle aynı anda konuşmalar yapılmakta ve bu da biriyle net bir ilerleme olmadan kısa süreli konuşmalar dönmekte
    bazılarının amaçları sadece seks iken bazıları ise benim gibi yoğun programlarından dolayı beğendiği insanları görme ortamları yok
    sonuçta sitede bulmaya çalışanda senin benim gibi insan, tek olumsuz tarafı arasından ayıklamak gerek aynı fikirde olduklarımızı
    umarım bende bu vasıtayla bulabilirim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 15 senelik arkadaşım buradan tanıştı evlendi Şimdi çocuk büyütüyor

0|0
    0|0
    • detaylandırır mısın soruya göre? İlişkileri nasıl ? farklı ortamlarda yaşamış olmaları ilişkilerini etkiliyor mu?

• Etkilemiyor. gayet iyiler. biri azeri biri zonguldaklı

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben sosyal medya da tartışma ile tanıştım evlenme teklifi yaptı nişan olacak üç ay sonra :) kaderin nerde karşına çıkacağını bilemeyiz. Evlilik iki senesiz olmaz gencim çünkü ama kusursuz bir adam diyebilirim mümkün yani

0|1
    0|0
  • Yok hiç tanıdığım öyle

0|0
    0|0
  • Kuzenim internetten tanışıp evlendi yapamadılar 1yılda boşandılar birkaç yıl sonra tekrardan internetten biriyle tanıştı evlendi ve şu an 1.5 yaşında çocuğu var baya mutlular

0|0
    0|0
  • Var tabiki

0|0
    0|0
  • Evet kuzenim

0|0
    0|0
  • Varsa da bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • yoklar

0|0
    0|0
  • Hiç yok... Ben de inanmıyorum böyle bir evliliğin sağlam temelleri olacağına.

0|0
    0|0
  • Valla evli yok ama Şu an 4. Senelerine giren bir arkadaşım var facede tanıştılar sevgililer galada çıkıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Bana saçma gelse de, var.

0|0
    0|0
  • Var tanıdığım gayette mutlular :)

0|0
    0|0
  • Evet var
    Şu anda 2 çocukları var hatta gayrette memnunlar 😃

0|0
    0|0
  • Evet benim tanıdıklarım var, gayette mutlular. Nasip kısmet işi :)

0|0
    0|0
    • Tek üzüldüğüm basit ergen sorularının onlarca cevap alırken benim süper seçilen sorularımın hiç cevaplanmaması. Yönetimden başka kimse ciddi sorular ile ilgilenmiyor.

• Evet var

0|0
    0|0
  • Evet var abim ve yengem üstelik telefonda tanıştılar ve şu an 10yıllık evliler

0|0
    0|0
    • detaylandırır mısın soruya göre? ilişkileri nasıl?

• sanırım sosyal medya gerçekleri yansıtmıyor olabilir yazmak istedin son cümlende.. tam anlayamadım da?

• İviit yazım hatası özür :( gerçekler çarpıtılıyo olacaktı...

• Var ben 😂😂

0|0
    0|0
    • detaylandırır mısın soruya göre?

• Bizim zamanimizda msn vardı ordan tanıştık konuştuk 6 sene Şu an da evliyiz mutluyuz Allaha Şükür tabi babam dışında herkes netten tanistigimi biliyor babam. böyle şeylere karşı olduğundan ona soylememistik

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...