Sizce Türkiye'de cinsiyet eşitsizliğinin en büyük sorumlusu kim?

Sizce Türkiye'de cinsiyet eşitsizliğinin en büyük sorumlusu kim? Ankete katılın lütfen?

• Erkekler
    54% (30)27% (16)40% (46)Oy Ver
  • Kadınlar
    11% (6)22% (13)17% (19)Oy Ver
  • Recep Tayyip Erdoğan
    35% (20)51% (30)43% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne nankorsunuz ya, recep Tayip erdoğan geldi de kadinlae sosyallesti , hiçbirşey mi bilmiyorsunuz anlamiyorum ki önceden kadinlar evinde otururdu calisamazdi. erdoğan geldi çalışmayan sosyallesmeyen kadinyok, tayini savunmuyorum ama gerçekleri konusurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tayyip değil orada bir anlaşalım. Tayyip sadece eril Türk toplumunun zihniyetini yansıtan milyonlarca cinsiyetçi erkekten biri.

0|2
    0|0
  • Kimin başlattigini kimse bilemez. Cevap kısır döngü. Döngüyü bu olaydan rahatsız olanlar kırabilir.

Cesaretli bir kadın ortaya çıkar ve "beden benim bedenim, ruh benim kimse karışamaz" der :) çözüm gelir zaten

0|0
    0|0
  • Eskiden de vardi cinsiyet esitsizligi, tayyip ten once de vardi. Bu yuzden bence erkekler. bir tek rte degil yani

0|0
    0|0
  • tayyıp ne alaka?

0|0
    0|0
  • din sonrada kadın bence
    umarım bir gün tam anlamıyla eşitlikçi olur bu ülke

0|0
    0|0
  • tabiki erkekler çünkü erkeklere göre kızlar bişey başaramaz erkekler herzaman kızlardan bir adım önde başlar tabi bu tüm erkekler için değil

0|0
    0|0
  • Erkekler, ama erkekleri bu hale getirenlere bakmak lazım...

0|0
    0|0
  • Ufak bir ayrıntı o herifi desteklediğimden degil ama bu ülkede Tayyip Gelmesende eşitlik yoktu

0|0
    0|0
  • Eşitsizlik yok ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eşitlik ve anılık farklı kavramlardır. Bir çok hususta idda edilen eşitsizlik aslında bir gererekliliktir. (türkiyede herseyin normal olduğunu idda etmiyorum. ama abartıldığını düşünüyorum) misal bir atlatzm sporunda neden kadınlar ve erkekler beraber yarışmazlar. Neden mi çünki eşitler ama aynı değiller.

0|0
    0|0
  • Nerde la eşitsizlik :D

0|0
    0|0
  • Ulan s*çtığınız b*ka sinek konsa Tayyibi suçlayacaksınız.

0|0
    0|0
  • Her eşitlik adelet değildir. Örnek 100 kiloyu taşımak için iki eşit parçaya böldüğümüzde 50 kilo erkeğe 50 kilo kadına taşıtamazsınız. eşitlik olur ama adelet olmaz. erkek fiziksel olarak daha güçlü yaratılmıştır.

0|0
    0|0
  • Rte halkın eşitsizliğinin en büyük sorumlusu bana göre.

0|0
    0|0
  • cinsiyet eşitsizliği varsa bile recep tayyip Erdoğan ile ne alakası var anlayamadım. yani ondanda mı recep tayyip Erdoğan sorumlu? neredeyse cihan devleti Osmanlı impratorluğunu bile gizli ajan olan, recep tayyip Erdoğan yıktı diyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Eşit değiliz zaten 😀😀

0|0
    0|0
  • lezler tabiki

0|0
    0|0
  • yalnız 3. şık güzel olmuş :D

0|0
    0|0
  • İnsan anatomisi.

0|0
    0|0
  • Ahahahaha vuzel anket

0|0
    0|0
  • Müslüman zihniyetini yaymaya çalışan herkes, kız-erkek fark etmez...

0|0
    0|0
  • Rte ne alaka ak, Erkekler

0|0
    0|0
  • kadınlar kanks

0|0
    0|0
Yükleniyor...