Fakirsen sevmemeli misin?

Arkadaşlar maddi durumum iyi değil. yani yoksul değil ama orta halli de değilim. aylık max 200 tl bana veriyor babam. Lise son öğrencisiyim. çalışmıyorum haliyle. Zaten bireysel olarak maddiyat içeren hiç bir sosyal yaşamım yok. Pc, internet yetiyor bana. ya da yetinmek zorundayım :D Ama sıkıntı hoşlandığım bir kız var ve her şey tamam açıldığım halde olumlu olacağını biliyorum ama maddi gücüm beni olumsuz etkiliyor. Öz güven problemi oluşturuyor. Kızda zengin değil ama benden daha iyi durumda diyebilirim. Sosyal yaşamı da var. sosyal bir insan. İki üç mekan görmüşlüğü var yani ağaç altına gazete serip piknik yapılacak bir kız değil. Bilmiyorum belkide öyle. Akıl verin lütfen ne yapmalıyım açılmalı mıyım? ama maddiyat beni olumsuz etkilemiyor değil. biraz ezik hissedicem mutsuz olucam diye düşünüyorum. ne yapayım açılayım mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Herşey maddiyat değil isterse beş kurusu olmasın seven seviyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş durumumuz farklı değil, ama bende birde eksik olan sevebileceğim biri. Neyse konumuza gelelim;
    Şöyleki, ben paraya tabi olmadan yaşarım, mutluluk parada değil diyen kızlarımızın sayısı hallice azalmakta. Bu durum bir kaosu meydana getiriyor. Fahişeliğin ahlaklı versiyonu gibi.
    Gönül ister ki , gönülün istediği bir gönülün, gönlüğünde yer edinelim, maddiyat bu duruma resmen Berlin Duvarı kalıyor...

Senin durumda eğer ki onu parasız mutlu edebilirsen ne mutlu sana açıl. Ama şuda var ki onunda üstte saydığım özellikte ki kızlardan bir farkının olmadığı ihtimalinide elden bırakma.
    Sevgiler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl bir kız paraya önem veren türden mi

0|0
    0|0
  • Parana bakcak kızı boşver zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle gönül sohbet ister kahve bahane bunu iyi düşün... Yani seni paran için sevecek kızı salla gitsin...

0|0
    0|0
  • Adama bak aylik 200 TL vay be. Ben öğrenciyken devletin verdiği aylik 7 TL ile idare ediyordum:) konuda mudur vermiyordu bazen yurt ihtiyacı diyip, ama sigara paketi alip yurtta tek sigara satiyordum, günde 10 TL kazaniyordum, 1 ay kral gibi yasadim sonra müdürün kulagina gitti beni hoplatti:))

0|0
    0|0
  • sevmelisin de kendi dengini

0|0
    0|0
    • Olursa o olur yani öyle illa birini sevmeli , kalbim boş kalmamalı diyen birisi değilim. Dediğim gibi durumum bu, olursa bu olur ama ezik hissetmekten, edicek olmaktan nefret ederim o yüzden açılamıyorum. Bu kişiye açılmamalıyım yani öyle mi diyorsun?

• kardeş orta halliyim , çok zengin hatuna denk geldim ; babam zenginse benim suçum ne dedi :D

ortaokul mezunuyum , 2 üni master yapmış hatuna denk geldim ; diplomanın ne önemi var dedi :D

o yüzden seviyorsan git konuş şansını dene.>) iyi geceler

• Anladım. İyi geceler, sağ olun.

Yükleniyor...