Ozellikle kızlar yardım etsin?

Ailem bana guvenmiyo. Çocuk akıllıymışım onlara göre. Aslında evet çocuk gibiyim ben ve bu durumu çok seviyorum çocuksu yum. Ama onlara etken bu. Çocuk akıllı olduğum için biseyleri başaramam gibi. Her neyse olgunlasmak istiyorum ne yapabilirim nası davranabilirim. Eskiden erkek reyonundan tshiftler alırdım artık almıyorum kızsı giyinmeye başladım ya da sürekli sırt çantası kullanirdim. artık azalttim bunu bu ve bunun gibi tavsiyeler bekliyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yahu daha 18 yaşındasın çocuksun zaten yavrum bırak ya yaşının getirdiklerini yaşamazsan Mutlu bir birey olamazsın zaten olgunluk ilerde bütün hayatını kapsayacak şu an gerek yok.. Kocaman kız oldun böyle olmaz , bir genç kız öyle yapmaz bilmem ne tek cevap BEN BÖYLEYİM !

0|0
    0|0
    • Yok Allahtan o tepkileri duymuyorum ama erkek arkadaşım bile olgun olmamı istiyor olgunluk tan kasitlari ne anlayamiyorum

• Bende aynı şeyleri yaşamıştım
      1. Her aklına geleni söyleme
      2. Erkek gibi giyinme
      3. Hanım hanımcık davran
      4. Heryerde istediğin gibi davranma bir ortama bak
      5. Herkesle muhattap olma
      6. Çok konuşma
      7. Oyun oynama
      Vs vs vs yani istediğini yap Zaman'ı gelmeden sen bu olamıyosun zaten her sene insan ister istemez olgunlaşıyor şu an benim olgunluğumdan şikayetçiler kızanlar 😉

Erkekler Ne Diyor 7

• Sutyen takmiyosan sutyen tak kilot giyiyorsan tanga giy Renkli oje suruyorsan sert renkler kullan siveni düzelt yeni kelimeler kat sözcük öğren

0|0
    0|0
  • çocuk akıllısın derken çocuk gibimi davranıyorsun saf mısın

0|0
    0|0
  • çok şirinsin eminim çocukluk çok yakışıyodur sana tabiki biyere kadar :D aileni boşver kim takar banada hep bir bok olamassın diyodular şimdi gel sor hala bir bok olamadık tabi :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim zaten bana yakışan bu cocuksuluk ama bir yere kadar

• Bu sene gidiyorum inşallah aynen şehir dışı düşünüyorum inşaallah olur

• inşallah umarım hayat istediğin gibi olur çocuk :DDD

• iki kere düşün

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyor sa

0|0
    0|0
  • Gerçek yaş 16 mı?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıyafette bitmiyor ki olay davranışlarınla belli etmelisiniz daha fazla insan her yaşta çocuk ruhlu olabilir ama olgunluk zamanla gelen birşey hayattan edindiğin tecrübeler seni olgunlaştırır

0|0
    0|0
  • Çocuksu olmak başka bişey ailenin düşündüğü başka. Hata yapmandan korkuyorlar henüz çok toy olduğunu düşünüyorlar ki ben de öyle düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Çocuksu olmayı seviyor isen ve olgunlaşmak istiyor isen üzgünüm ama bir yere kadar oluyor sonra sıkılıp eskiye geri döneceksindir. Kişiliğini değiştirmeye çalışmamalısın. Hem çocuksu hem de olgun olabilirsin yerine göre davranarak.

0|0
    0|0
  • Giyim kuşam değil de daha çok karakter kişilik üzerinde değişime git bence

0|0
    0|0
    • Mantıklı konus her lafa atlama oturaklı ol bisey soylemeden önce iki kere düşün hareketlerde de aynı sekilde zeki olduğunu sezsin insanlar

• Giyimde kusamda degil olgunluk, hal-tavirda

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim. Bence kendin gibi ol. Bırak ne derlerse desinler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...