Magdur um yardımcı olursanız sevinirim?

Merhaba bu konuda acil bilgi almam gerekiyor.

Ben eski erkek arkadaşım biz ayrıldıktan sonra arkamdan yalan yanlis konuşmuş bunun su anki sevgilisi de dahil bu kız aynı zaman da bizim sınıfta ben bu durumdan rahatsız oldum ve yüzleşmek istedim bunun üzerine kız hatasını kabul etmeyip yuzleselim dedi benim de korkacsk birseyim olmadığından yuzlezmeye gittik gider gitmez bu bana hoşgeldin orsp. Dedi bende bunun üzerine çok sinirlendim ve sen nasıl bir karaktere sahipsin benimle düzgün konuş dedim bu beni çalıştığı cafenin kayıtları var diye kameranın olmadığı yere çekti kız arkadaşı da ysnimizdaydi orda bana bana bak orsp dedi bende sinirlendim indir o elini dedim. onun üzerine benim elime vurdu ustume yürümeye başladı ben o olay yerinden uzaklaştı ve cafede oturan arkadaşımı aldım tam cafeden çıkarken bu cafenin icerisime girerken bana bak orsp diyince bende sinirlendim ve elimdeki su şişesini yuzune serptim koluma vurdu çizdi daha çok üzerime yurudu ve o sıra arkadaşları onu kenara çekti ayırdılar darp roputi aldım ve karakola siyakette bulundum bunun üzerine üzüldüm ve geri çektim daha sonra gururumun ezilmesine dayanamayıp tekrar şikayetçi oldum. Bu yalancı bir çok şahit bulmuş ve benim sadece 1 sahittim var çünkü herkese kendini farkli tanıttı elimde darp ait resimler var ve darp raporu var yalanci sahitlik olayı ona karaktersiz demem ve o. Ccgu demem ki öyle birşey söylemedim uzerne yurumem ise sadece su dokmem sizce mahkeme kararı nasıl sonuçlanır aleyhine bir sonuç alirmiyim ceza yermiyim

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• darp raporun varsa o yandı

0|0
    0|0
    • Onun yalancı şahitleri nin bir zararı olur mu bana

• Anladım teşekkür ederim çok saolun

• rica ederim geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşındasın ki sen, kusura bakma da ne ergence olaylar

0|0
    0|0
    • Kimsenin basina böyle şeyler geldim istemem. Keşke yasamasaydim bu sonuçlar olması cevabınız için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 4

• ceza yemezsin merak etme o alır ceza para cezasına çevrilir

0|0
    0|0
    • Önceden de darp a ait bir süreci oldu ama bilmiyorum ki bu olay mahkeme yansıdı mı en son sikayetcilerdi

• o konuyu avukat daha iyi bilir o zaman. tavsiyem çok takmayın insanları :)

• Anladım teşekkürler

• magdurum ben magdurum bu uzun yazıyı okuyan arkadaş sen git profosor ol

0|0
    0|0
    • Okursan anlarsın yardımcı olmanız için yazdım.

• Sevmek değil hata bilmiyorsun onceden böyle olacağını

• yahu bırakın pçleri ergenlikten dolayı seviyosunuz sonra ah şöyle oldu ah böyle oldu biliyoruz

• Adam gibi seceydin arkadaslarini bunlara gerek kalmazdi

0|0
    0|0
  • hayattan soudm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...