Hz İsa'yı çok sevmem normal mi?

Kesinlikle Hristiyan dünyasına veya dinin emirlerine karşı en ufak bir sempatim ya da inancım yok.

Ama bu İsa gerçekten çok sempatik adammış. Samimi, mütevazı ve saf bir iyi niyet taşıdığını hissediyorum.
Evet halkı kandırmak için din bulduğunu iddia etti ama hep toplumu ıslah etme çabasından kaynaklıydı bu.

Gücü ele geçirdiği zaman bunu art niyetlerine maşa olarak kullanmadı.

Seviyorum ben bu adamı.

• Seviyorsan git konuş bence
    54% (14)52% (11)53% (25)Oy Ver
  • Evet doğru diyorsun güzel adamdı
    27% (7)38% (8)32% (15)Oy Ver
  • Heykelini diksek adamlığına beton yetmez
    19% (5)10% (2)15% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@mynameisred Gece gece İsa ile oturup 2 kadeh atma isteğim depreşti

1|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Din bulduğunu iddia etti.
    Toplumu ıslah etme çabasından kaynaklanıyordu bu.
    O halde tüm peygamberleri sevmen gerek.
    Hatta en çok Hz. Nuh'u. İnsanlara ve hayvanlara kocaman bir gemi yaparak dünyayı kurtardı.
    Yani sen böyle görüyorsun.

1|0
    0|0
    • Şimdi Nuh kötü demedim. İsa'dan daha çok bilgi sahibiyim onun hakkında. Biraz ruh hastası olduğu kanısındayım Nuh'un.

Ve ayrıca peygamberlik gücüne büründükten sonra bunu suistimal edenler var burada konuşturma beni. Alınırsın.

• Küçümsemekle falan alakası yok ama sen benim bakış açımı asla anlayamazsın.

• Asla asla deme.

• İsa❤ Bazı yorumlara gıcık kaptım şu Hristiyanlara laf eden Müslümal pardon Müslümanları piçahlayasim var //=
    Seviyorsan kiliseye gidelim isa için dua edelim

0|0
    0|0
  • Senin normal kardeşim. Sen sev.

0|0
    0|0
  • isa bir peygamberdir ve din bulduğunu iddia etti kelimen bir müslümana yakışmadı. ben senin müslüman değilde deist falan olduğunu düşünüyrum ya da ateist

0|0
    0|0
  • Tüm peygamber vasfındakileri seviyorum. Hepsi en iyisiydi zaten o değilde sen dünyalı'yı seyretmiş miydin güZel filmdi

0|0
    0|0
  • bence konuşmalısın :d

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınları cadı diye yakan, işkence aletlerinde sorguya çekerken öldüren ve küçük kızlara tecavüz eden papazlar ! Sevgi dolu İsanın yoluna uyanların geçmişte yaptıklarına bakın.

0|0
    0|0
    • Ona bakarsan IŞİD'in yaptıklarından da İslam alemini sorumlu tutamayız. Yanlış tümevarımlar bunlar.

• bence islamda suçlu. allah çok zekiydi bunların oyuncağı haline gelecek ayetleri neden yazdı.

• Öyle bir Tanrı'dır ki sana kitap indirdi. Onun bir kısmı, mânası-apaçık âyetlerdir ve bunlar, kitabın temelidir. Diğer kısmıysa çeşitli mânalara benzerlik gösterir âyetlerdir. Yüreklerinde eğrilik olanlar, fitne çıkarmak ve onları tevil etmek için mânaları açık olmayan âyetlere uyarlar. Halbuki onların tevilini ancak Allah bilir. Bilgide şüpheleri olmayacak kadar kuvvetli olanlarsa derler ki: Biz inandık ona, hepsi de Rabbimizdendir; bunu aklı tam olanlardan başkaları düşünemez. (Ali İmran 7. Ayet)

Son yorumuna cevap.

• O bir peygamber. tabiki ileri bir kişiliği olacak. ama unutma onunda ümmeti olmak için dua edip ve şu an o dua ile 1. kat semada bekleyip yakında ümmetine namaz kıldıracağı hz muhammed sav var.

0|0
    0|0
  • "Din buldu halkı kandırmak için sözü"

bir samimiyetsizliktir.

hz. İsa (a. s) bir peygamberdir Allahın bir elçisi

0|0
    0|0
  • Tertemiz, pırıl pırıl bir adamdı. Sabah akşam duş alır yinede kokardı.

0|0
    0|0
  • hz. isa bir din getirmemistir, sadece anlasmayi tamamlamistir. ve gunahlar icin olmustur. evet kendisi gunahsiz ve muazzam.

0|0
    0|0
  • Ateyizler çok sever nedense. Papanin her sene İncili guncelledigini unutuyorlar galiba

0|0
    0|0
    • Bak anlamıyorsun. Ben zaten Hristiyanlığı sahte bulurum din bazında. Benim hoişuma giden İsa'nın şahsi karakteri ve duruşu.

• Gerekirse hristiyanlığa da laf çakarım. Bu seni korkutmasın. Kendi inancına göre yüksek kudretli Allah'ı sen koruyamazsın o kendi kendisini korur, benim eleştirilerim onu bozmaz, değil mi?

• Tabiki bozmaz istersen küfür et ben buna karisamam. Benim inancima gore zaten o da sana karismayacaktir , ölene kadar tabi. Benim ibadet etmeme ihtiyaci olmadigi gibi senin küfür etmen de onu bozmayacaktir

• Burası biraz sıcak m oldu sanki ya :D :D Yakılan mumlardan olsa gerek :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...