Laf atmak tacizmi?

Arkadaşlar laf atmak tacizmidir? yolda bir kız görüyorsunuz bakıyor sizde kötü söz söylememek kaydıyla laf atıyorsunuz. Yakışıklı bir erkek size laf atsa ne yapardırız ya da bir erkek laf atsa ne tepki verirdiniz?

Güncellemeler:
Kişiye göre değişiyormu yakışıklı erkek laf atsa bir şey yok, başka biri atarsa tacizmi oluyor?
Bayanlar size laf atan erkeklere ne yapıyorsunuz?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Kız Dahi olsa terslerim yüksek sesle o sözü söylediğine pişman ederim ki yere çöp atan insan gördüğüm zaman bile ters konuşurum yüksek sesle her neyse devam ediyorsa bir polise şikayet ederim gerçi polis birşey de yapmaz en iyisi halkın eline bırakmak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eyvallah iyi hoşta senin ailenden bir bayana yapılsa bu hareket sen ne hissedersin 😉 bana bunun cevabını ver soruna cevap vereyim 😉

1|0
    0|0
    • Bir kız size bakıyorsa beğeniyorsa kötü anlamda olmamak kaydıyla laf atmak dedim.

• Laf atmak olmaz kardeşim adam gibi geçip karşısına rahatsız ediyorum la başlar cümlen niyetini belirtirseniz, sonra verdiği tepkiye göre teşekkür eder ya kahve içersin ya özür diler mekanı terk edersin. Bu işin adabı budur

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorunu caiz midir diye okudum ahah. Abi taciz laf atmasan çok dikkatli baksan rahatsız etsen bile taciz

1|0
    0|0
  • Tacizdir tabii ki.

1|0
    0|0
  • Iyi niyetle laf atanı da görmedim 😂😂

1|0
    0|0
    • Beğendiğiniz kişiyse ne tepki verirdiniz

• Yıldız olmasına gerek yok gözden iyice kaymıştır 😑

• Elbette rahatsiz ediyor sonucta

0|0
    0|0
  • bende ona laf atarım

1|0
    0|0
    • iyi yöndemi kötü yöndemi laf atardınız

• O bana şişt yavrum diyorsa ben ona hayırdır güzelim derim durum eşitlenmiş olur :d

• Duymamis gibi yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sozlu taciz diye birsey var. Bunun erkegin yakisikli olmasi ile ilgili bir toleransi yok. Kadin, bu durumdan rahatsizsa en yakisikli erkek olsa da tacizdir adi.

1|0
    0|0
  • Evet sözlü tacizdir.

1|0
    0|0
  • laf atmak daha buyuk bir taciz bence.

0|0
    0|0
  • Caiz mi diye okuyorum yav :D en iyisi çıkım ben :D

1|0
    0|0
  • Yerine göre değişir bir kıza çok güzelsin diyorsun ayhh laflarıyla taciz etti diyor iltifat ediyorsun halbuki :D kadınlar cok değişik kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Yakisikli erkek laf ederse o cocuk hostur sans verilebilirdir oyş tur cirkin erkek atarsa s. git tir sapikttir subyancidir abazadir

0|0
    0|0
  • geçen senin bacına laf attım iyi pas verdi haa

1|0
    0|0
    • Ben kimseye laf atmadım bir kız bakıyorsa dedim. Terbiyesizliğe gerek yok.

• Kara*teri bozuk sere*siz bunlar adam ne sormus cevaba bak

• Iyilik icin laf atan gormedim daha sozlu tacizdir tabi

0|0
    0|0
  • Kızın hoşuna gidiyorsa sikis öncesi fantezidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...