Sizin için güven nedir? Kime neden güvenirsiniz?

Ben herkesin iyi niyetli olduğunu düşünecek kadar saf bir insanım ama herkese güvenemeyecek kadar da temkinli... Ummadık taş baş yarar.
Siz bir insana , hangi özelliğinden ya da hâl ve hareketlerinden ötürü güven duyarsınız?
Bir insana güvenebilmeniz için neler gerekli?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• güven lisede bir arkadaşımın adı. g*t ün teki idi kendisi. onu tanıdığımdan beri güven olgusu ile aram hiç iyi değil :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• İçimin ısınması lazım başta birine güvenebilmek için. Emanete hıyanet etmeyen kişidir.

1|0
    0|0
  • Ben çok güvenirim. Dersimide hep alırım. Bu konuyla ilgili bir sorum vardı ben sana soruyorum?

www.kizlarsoruyor.com/.../q4995141-kizlarda-guven-sorunu-istediklerini-alma-cabasi-hakkinda

1|0
    0|0
    • Bahsettiğiniz (moda, magazin) vs.
      Ben bunlara göre , ya da bir başkasına göre ayarlamam kendimi.
      O kişinin yanın da rahat mıyım?
      Mutlu muyum?
      Onu her an kaybetme korkusu var mı?
      "Sımsıkı tutup , asla bırakmam" , diyebiliyor musunuz? Ve kendinize inanıyor musunuz?
      O zaman tamamdır işte , para , şan ya da şöhretten daha önemli , daha değerli şeyler vardır , onlar da bu anlattıklarımdır...
      Sizin bahsettiğiniz kız/kadınlar , hayatta bir amacı olmayan , uçkuruna düşkün , çıkarı için her şeyi yapabilecek olan (Kendinden onlarca yaş biriyle , sırf zengin diye evlenmek) , zavallı insanlardır...

• Ne zaman evleniyoruz? :D

• 🙈🙈😄
      Teşekkür ederim...

• Kimseye güvenmem

1|0
    0|0
  • Testlerden geçer benim dostlarım öyle herkese güvenmek olmaz bu devirde

1|0
    0|0
  • Guvenmiyorum artik kimseye

1|0
    0|0
  • güven den yoksunm ben artık kimseye güvenemiyorm kolay kolay

1|0
    0|0
  • Vallahi en son birine güvendim yani arkadaşım olarak o bana olmayacak bişeyi yakıştırdı ondan beklemezdim çok üzüldüm:(

1|0
    0|0
  • Ilk önce kanımın ısınması gerekir o kişiye bana yalan sylemez dinlemesini ve sır tutmasını bilirse güvenebilirim

1|0
    0|0
  • Sicak kanli olmasi hal ve hareketleri ortam icindeki tavirlari baskalarinin yaninda benim hakkimda nasil konustugu benim icin iyi ya da kotu oldugunu belirlemeye yeter...

1|0
    0|0
  • Kimseye guvenmem ailem disinda kardes dedigim insanlar var elbet etrafimda guvendigim ama askta ve kurdugum iliskilerde tam guvenmem kimseye cunku herkes son anlarinda belli ediyor gercekte nasil biri oldugunu

1|0
    0|0
  • Kime güvenecegini secemezsin. Birine güveneceksem de bu kisinin önce bana kosulsuz güvenmesi gerekir.

1|0
    0|0
  • Eğer bir insan Allah tan korkuyorsa o insana güvenebilirsin

1|0
    0|0
  • büyük yanlışları olmayan herkese güvenebilirim vesselam

1|0
    0|0
  • Konusuna göre birazda herkese her konuda güvenilmez

1|0
    0|0
  • bizde güven sırtındaki bıçaklar oldu :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Artık kimseye kolay kolay güvenmem cidden güvendiğim bir insan sebepsizce yani nedenini tam bilmeden benle konuşmayı kesti yani bir şey de yapmadım

1|0
    0|0
  • Zaman.

1|0
    0|0
  • Kimseye kolay kolay güvenmem

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenecek kadar güvenim kalmadı.

1|0
    0|0
  • Güven sadece bir isim benim için. Kimseye güvenemem, güvenmem

1|0
    0|0
  • Zoe güvenirim

1|0
    0|0
  • güvenmek benlik degil ona güveniyormus gibi gösteririm ama asla güvenmem

1|0
    0|0
  • Ben herkese güvenirim ama yalnızca bir kere.

1|0
    0|0
Yükleniyor...