Kapat

Sizin için güven nedir? Kime neden güvenirsiniz?

Ben herkesin iyi niyetli olduğunu düşünecek kadar saf bir insanım ama herkese güvenemeyecek kadar da temkinli... Ummadık taş baş yarar.
Siz bir insana , hangi özelliğinden ya da hâl ve hareketlerinden ötürü güven duyarsınız?
Bir insana güvenebilmeniz için neler gerekli?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• güven lisede bir arkadaşımın adı. g*t ün teki idi kendisi. onu tanıdığımdan beri güven olgusu ile aram hiç iyi değil :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• İçimin ısınması lazım başta birine güvenebilmek için. Emanete hıyanet etmeyen kişidir.

1|0
    0|0
  • Ben çok güvenirim. Dersimide hep alırım. Bu konuyla ilgili bir sorum vardı ben sana soruyorum?

www.kizlarsoruyor.com/.../q4995141-kizlarda-guven-sorunu-istediklerini-alma-cabasi-hakkinda

1|0
    0|0
    • Bahsettiğiniz (moda, magazin) vs.
      Ben bunlara göre , ya da bir başkasına göre ayarlamam kendimi.
      O kişinin yanın da rahat mıyım?
      Mutlu muyum?
      Onu her an kaybetme korkusu var mı?
      "Sımsıkı tutup , asla bırakmam" , diyebiliyor musunuz? Ve kendinize inanıyor musunuz?
      O zaman tamamdır işte , para , şan ya da şöhretten daha önemli , daha değerli şeyler vardır , onlar da bu anlattıklarımdır...
      Sizin bahsettiğiniz kız/kadınlar , hayatta bir amacı olmayan , uçkuruna düşkün , çıkarı için her şeyi yapabilecek olan (Kendinden onlarca yaş biriyle , sırf zengin diye evlenmek) , zavallı insanlardır...

• Ne zaman evleniyoruz? :D

• 🙈🙈😄
      Teşekkür ederim...

• Kimseye güvenmem

1|0
    0|0
  • Testlerden geçer benim dostlarım öyle herkese güvenmek olmaz bu devirde

1|0
    0|0
  • Ilk önce kanımın ısınması gerekir o kişiye bana yalan sylemez dinlemesini ve sır tutmasını bilirse güvenebilirim

1|0
    0|0
  • Guvenmiyorum artik kimseye

1|0
    0|0
  • güven den yoksunm ben artık kimseye güvenemiyorm kolay kolay

1|0
    0|0
  • Vallahi en son birine güvendim yani arkadaşım olarak o bana olmayacak bişeyi yakıştırdı ondan beklemezdim çok üzüldüm:(

1|0
    0|0
  • Sicak kanli olmasi hal ve hareketleri ortam icindeki tavirlari baskalarinin yaninda benim hakkimda nasil konustugu benim icin iyi ya da kotu oldugunu belirlemeye yeter...

1|0
    0|0
  • Kimseye guvenmem ailem disinda kardes dedigim insanlar var elbet etrafimda guvendigim ama askta ve kurdugum iliskilerde tam guvenmem kimseye cunku herkes son anlarinda belli ediyor gercekte nasil biri oldugunu

1|0
    0|0
  • Kime güvenecegini secemezsin. Birine güveneceksem de bu kisinin önce bana kosulsuz güvenmesi gerekir.

1|0
    0|0
  • Eğer bir insan Allah tan korkuyorsa o insana güvenebilirsin

1|0
    0|0
  • büyük yanlışları olmayan herkese güvenebilirim vesselam

1|0
    0|0
  • Konusuna göre birazda herkese her konuda güvenilmez

1|0
    0|0
  • bizde güven sırtındaki bıçaklar oldu :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Artık kimseye kolay kolay güvenmem cidden güvendiğim bir insan sebepsizce yani nedenini tam bilmeden benle konuşmayı kesti yani bir şey de yapmadım

1|0
    0|0
  • Zaman.

1|0
    0|0
  • Kimseye kolay kolay güvenmem

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenecek kadar güvenim kalmadı.

1|0
    0|0
  • Güven sadece bir isim benim için. Kimseye güvenemem, güvenmem

1|0
    0|0
  • Zoe güvenirim

1|0
    0|0
  • güvenmek benlik degil ona güveniyormus gibi gösteririm ama asla güvenmem

1|0
    0|0
  • Ben herkese güvenirim ama yalnızca bir kere.

1|0
    0|0
Yükleniyor...