Kızlar nasıl bu kadar acımasız olabiliyor?

youtube dan kız kavgaları izliyordum ya insanın yapacagı seyler degil kavga ettiği kızın kafasını duvara vuran asfalta vuran yüzüne tekme atan ne kadar acımasızlar böyle korktum ya gerçekten ne diyorsunuz bu duruma

Güncellemeler:
korkulur bu kızlardan ya

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dişidir ne yapsa yeridir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Valla bir tabir vardır hani allah kadın şerrinden korusun diye işte tam bu o oluyor. Yani kimbilir o dereceye varıncaya kadar aralarında ne geçti ki kavga ediyorlar. Bazen bazı kızların burunlarını duvara duvara sürteceksin anlasınlar :)

0|0
    0|0
  • Aynen kavga sevmem

0|1
    0|0
  • o tipte apaçileri gördüün mü uzaklaş ordan kaybedecekleri bişeyleri yok o yzüden böyleler

0|1
    0|0
  • Ahahahaha lise yıllarım geldi aklıma. bir kızın kafatasında 2 cmlik çatlak yapmışım, allahtan bir sey olmadı. İnsan o zamanlar algılayamıyor sanırım, bide ergenliğin verdiği bir sey kan hızlı akıyor malum. Şimdi düşünüyorum da saçmalığın daniskasıymış😂

0|0
    0|0
    • Evet hem acımasızlık hem ahlaksızlık var kafasını duvara vuruyor sonra pantolonunu taytini çıkarmaya çalışıyor daha ilginci etrafta en az beş altı kız erkek ayırma yerine tempo tutuyor çekim yapıyor

• Erkekler nasil bu kadar acimasiz oluyor?
    Genelde cogu siddete egilimli. Trafikte olsun kadina olsun hep siddet. Agizlarda kufurler. Birbirlerine dayilanmalar. Sen benin kim oldugumu biliyor musunlar

0|0
    0|0
  • Bunu herzaman erkekler yaparken görmeye alışkın olduğumuz için. Kızları kavga ederken görmek değişik mi geldi?

0|0
    0|0
    • Erkekler bu şekilde kavga etmez ki adam gibi dovusur gider kızlarda aşağılayıcı hareketler ve acımasızlık çok popo açma sutyen açma gibi

• hayatta daha mühim konular var. illa şiddetten gireceksek erkeklerin kadınlara uyguladı şiddetten bahsedebiliriz?

0|0
    0|0
  • Bende görünüştüm şahsen ben biri karıncaya Zara verse ağlayan biriyim yapamam öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Erkeklerde oyle ne alaka sinirli insan herzaman Fakar.

0|0
    0|0
  • Hiç bir kızı sinirlendirme diyorum

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim kafasına vurcan böyle pekmezi aksın asdsfasdf

0|0
    0|0
  • Bu gene iyiymiş ben kizin bacağını kırıp üzerine bastığını gördüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu karaktersizliktir kardeşim. Delikanlı adam yapmaz.

0|1
    0|0
  • Aynen johny manyak bunlar 😄😄

0|1
    0|0
  • iclerinde yilan var :)

0|0
    0|0
  • Bende ona yalan söylerdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...