Ya sizce kim haklı arkadaşım mı ben mi? Uykum kaçtı sinirimden üzüntümden?

Ya şimdi bu kız geçen sene 5 parasızdı. Bu sene zengin koca buldu. Tabi buna sürekli harçlık veriyor kaynanası kocası :D yani nişanlılar gerçi de. Böyle bir götü kalktı. Ama bir hastalığı var. Ruj çalma. 2 kere yakaladım bozuntuya da vermiyor, yok ben yeni aldım kendime diyor. Bugün rujum yine onda kalmış uzun bir aradan sonra. Sinirlendim artık ya sana ruj alcam artık yeter dedim. O da ne bu sinir yemedim rujunu bende kalmış alt taradı dedi ayrıca sen önce kendine don al bana ruj alırsın dedi güldü. Sonra ben tabi sinirlendim helal parayla don bile alırım ne var dedim. Bir sinirlendi ben haram para mı yiyorum ne diyosun sen felan. Bir de ne zaman sinirlense bir daha benle sakın konuşma der. Bende yanlış anladın dedim. Hayır sen sanki babanın maaşını yiyorsun sanki sen cok farklısın bilmem ne ayrıca bende yokmuş ruj baktım gel tüm evi ara istersen felan dedi. Ya bir de sürekli laf sokma huyu var simdi 1 hafta bunu dicek bana haram paramla sunu aldım felan dicek. Bir de takmış sürekli sevgilinden ayrıl. Aşırı rahatsız oluyorum ama hayatımdaki tek arkadaş da o. Suratına bunları vursam kabul etmicek

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...