Hiç tanımadığınız bir insanın sözlü ya da elle tacize uğradığını görseniz naparsınız?

Tacize uğrayan birine rastladınız o durumda ne yapardınız nasıl davranırdınız?

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle bişey olursa çığlık atın çevredekiler hemen yardıma koşar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen haberi biliyor musun adam kadını otobste cinsel organı çıkararak taci ediyor ve zihniyetni ziktiim bir herf te sadece videoya alıyor. Benim erkekliğimin onda biri bu it sürüsünde olsa zaten ben bu kadar sinirlenmem neyse saknm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kıza ebru diye seslenirim.. tanıdığım sansınlar diye. gider olaya müdahale ederim. Gidişata göre spontane çözümler üretim

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir. Hastanede bir kıza piçin biri aşırı şekilde bakıyordu. Kız bana yakın bir bankta oturdu. kız annesinin refekatçisiydi. annesiyle konuşurken onunlada konuşurduk. ona bakan arkadaşım bana o kızla konuşmayacaksın demişti. uzak durdum. Sonra kıza yumruk attığını duyunca kavga etmiştim. aradan epey zaman sonra kızında kaşar olduğunu öğrendim. Çocuğu sömürmüş canı sıkılıncada ayrılmış

0|0
    0|0
  • bir şey yapmam. bir keresinde elemanın biri kızın birine tekme tokat girişti. başka biri geldi birader sen ne yapıyorsun dedi. kızı koruyup elemanı engellemeye çalıştı. kız çemkirdi ne diye engelliyorsun sen kimsin sana ne oluyor . sonra kızla eleman buna girdi. eleman dayak yediği ile kaldı. ondan beri önümde kızı dövüp öldürseler hiç bir şey yapmam kesinlikle. tanımadığım bayanlar dayak yemeyi seviyor olabilir bize ne ya bundan

0|2
    0|0
  • Yapılacak belli. Yani kalıplıymış çok kişiymiş hiç fark etmez sonuç belli dalarım. Zaten sinir var kendimi durduramıyorum illa böyle bir şeyin olmasına gerek yok bir erkek bir kızı veya kadını döverken bile görsem yine aynı tepkiyi veririm allahın işi ya hiç de denk gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Kızsa yapsn sjsjsksjsksjsj

0|0
    0|0
  • Gördüğümde; Çüş, oha, brüss, hoşt tarzı bir tepki veririm.

0|1
    0|0
  • Gereken müdahaleyi yaparız..

0|0
    0|0
  • Karışırım.

0|0
    0|0
  • Yardim ederim

0|0
    0|0
  • Öyle bir doverimki bir daha yanlış yapamaz kimseye :)

0|0
    0|0
  • Elle taciz olduğunda yapan şahşa gereken karşılığı şiddet kullanarak veririm. Sözlü tacizde tacize uğrayan şahsın yanında saf tutar ama onun kendisini savunmasını istediğimden onun karşılık vermesini beklerim.

0|0
    0|0
  • bunu yapan kişiye ders veririm

0|0
    0|0
  • O götverenin kafasini anasinin amina s0kardim.

0|0
    0|0
  • ugrattırmam düşmanım bile olsa

0|0
    0|0
  • Hem anam sağ hem kız kardeşim var. empati yeteneğim çok yüksek ve arada silah taşıyorum. yanardı gençliğim heralde. allahtan toplu taşıma kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hemen korumaya gecerim

0|0
    0|0
  • Tabiki tebkimi koyarım

0|0
    0|0
  • müdahale ederim

0|0
    0|0
  • bu yüzden denetimli serbestlik aldım kavga biraz çetin geçmişti.

0|0
    0|0
  • Bu hosuna gidiyorsa tepkisi yoksa karismam ama rahatsiz olmus ve korkmus sa yapanin ya um

0|0
    0|0
  • taciz edenin anasını bellelerim

0|0
    0|0
  • Taciz edeni cıktıgı yere geri sokarım

0|0
    0|0
  • hop alo hayırdır derim

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez banane

0|0
    0|0
  • Taciz edeni önce kibarca uyaririm beyefendicim istirham ediyorum s. tir olup gider misiniz diye bakarım olmadi ağzını yuzunu kirarim bir daha kimseye yapamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Tacize uğrayan kişının tepkisine g9re davranırım, şayet sesini çıkarmıyorsam hiç umursamam ama tepki veriyorsa onun yanında yer alırım...

2|1
    0|0
  • korkarım

0|0
    0|0
  • evet tabii ki

0|0
    0|0
  • Kiz halimle taciz edeni uyariyorum elini cek ya da biraz uzaklasir misiniz diye baskasina da yapilsa Ama oyle erkekler goruyorum ki ben soyleyince bile killarini kipirdatmiyolar bana dokunmayan yilan bin yasasin kafasindalar

0|1
    0|0
  • tavrımı koyarım

0|0
    0|0
  • onun o elini g. tüne sokmadan bırakam

0|0
    0|0
  • Ayağımı g*tüne sokardım o kadar kası boşuna yapmadık :dd

0|1
    0|0
  • A. N.. A.. S. I. N.. I S. İ.. K... ERİMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

beyzbol sopasıyla..

0|0
    0|0
  • direk polisi arardim

0|0
    0|0
  • Tepki

0|0
    0|0
  • Uçan tekme

0|0
    0|0
  • çıldırırım adamın kafasına taş fallan atarım

0|0
    0|0
  • Çantamdakı biber gazını devreye sokarım. Net.

0|0
    0|0
  • Ne gerekiyorsa onu

0|0
    0|0
  • cırarım xD

0|0
    0|0
Yükleniyor...