1 yıldır üniversitede (Eskisehir) yalnızım Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar eskişehirdeyim burası cok sosyal bir yer fakat ben bütün bu sosyalliğin içinde cok yalnızım. Yakışıklı biriyim fakat uzaktan görenler çapkın falan sanıyorlarmış. Kimse benimle konusmuyor karakterim düzgün olmasına rağmen tipim yüzünden. benden korkuyorlarmış hatta arkamdan iki güne yatağa atar dedikodularını konustuklarını duydum. böyle düsünmelerine sebebin ne olduğunu da bilmiyorum. giyinişim efendi gibi apaçi falan değilim. pantolon penye sacmın önünü kaldırıp burak özcivit gibi yapıyorum bıyığım falan da öyle sadece cütse olarak burak benden daha iri ve yaş olgunluğunun fiziksel yansıması olarak. yardım edin bir senedir bir iki arkadasım oldu sadece onlarda eğlenceli tipler değil.

Güncellemeler:
gggg

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızlıktan kastın tam olarak ne ki? Normal arkadaşlarının olmaması mı yoksa karşı cinsle olan gönül ilişkisi eksikliği mi?
    Ve merak ettim hangi bölümde okuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • özel eğitim bölümü. Her ikisi de eksik. hatta toplumla olan ilişkilerimde bile sıkıntı yaşıyorum. Ben dünya evren hakkında felsefe hakkında şiirler hakkında cok sey biliyorum... bazen insanlar konuşmaya başladığımda anlamıyorlar... onların hayatları cok düz suyu ver yürü gel git falan... Ödev yapıp sınava çalısıp okula gelip gidiyor sınıf arkadaslarım. diğer gruplarda tipimden dolayı yanıma gelmiyor bana anlatılana göre tehlikeli buluyorlarmıs kesin bir sürü sevgilisi vardır aldatır gibisinden bir ton seyler söylüyorlarmıs aslında böyle seyler hiç yok bende bir iki kisi bile yokken bunlar nasıl olsun

• Durumuna üzüldüm gizli :(

• anadoludayım

En İyi Erkek Görüşü

• sorun onların önyargılarında sende değil

0|1
    0|0
    • peki ben ne yapmalıyım yalnızlık cok sıkıcı helede aylarca olunca... ailemden de ayrıyım zaten dünyada tekmişim gibi sanki

• git muhabbet kur senin hakkında önyargıya kapılmış olanlarla seni tanıdıkça seni yanlış anladıklarının farkına varırlar. yakışıklı olmakta zor olsa gerek :)

• yok ya selam bile vermiyorlar... üstüne selam verdi cvp vermedim hahaha diye hava atıyorlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu öyle gider rahat ol alış

1|0
    0|0
    • alısamıyorum ya cok yalnızlık çekiyorum

• milletin işi gücü yok elin pasifinin dedikodusunu yapacak.

0|0
    0|0
    • kendim bizzat duymadığım bir seyi yazmadım hiç... aileninde işi gücü yok seni mi arayacak demem gibi birşey bu... aynı ortamdasın kardeş... ayrıca sensin pasif ben gayet normal biriym çevreme sorduğumda da onaylanıyorum tarafsız kisilerce gerçi cevrem iki kisi zaten neyse boşver

• kardeş gel takılalım

0|0
    0|0
  • Eğlenceli tipler değil dediklerinle takıl elbette vardır onlarında sana göre arkadaşı 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...