Farklı din ve mensuplarina saygılı mısınız ya da insanların saygılı olduğunu düşünüyor musunuz?

Sorum gayet açık. Sizler farklı inanişlara saygı duyar mısınız? Toplum içerisinde bu durum sizce hangi düzeyde?

Güncellemeler:
Farklı dinlere mensup kişilerin dinlerini size kabul ettirme amaçli anlatmasini - sizin inancinizi küçük görmeden- saygısızlik olarak mi görürsünüz yoksa dinler misiniz?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben acikcasi baskalarina "sirin" gozukmek icin biriyle tartisirken ona karsi yumusak davranmam. Karsimdakinin ses tonu, hitap sekli nasilsa benim de oyle olur. Ama uzun zamandir kimseyle ciddi bir mesela hakkinda tartismadim cunku artik inanilmaz sacma geliyor. Ayrica senin "saygi" anlayisin nedir? bu soruya cevap verebilmem icin once onu bilmem lazim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Oda arkadaşlarımdan biri ateist diğeri Hristiyan. Gayet saygılıyım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• toplumun bir analizini yapamam her türlüsü var ve bu farklılıklar da kendi içinde bir çok sonuç doğurur. Fakat düşüncelerim muhafazakarliktan ötedir hoş karsilarim ve zitliklarin bir arada olmasıyla düşüncelerin çatışması ancak ilerlemeyi sağlar. Ben bunu bilir bunu söylerim 😃

0|0
    0|0
  • saygılıyım ama bazıları cidden saçma geliyor elimde değil.. arkadaş ineğe nasıl tapılır aklım almıyo :))

0|0
    0|0
  • ben duyarım ama çoğu insanın duyduğunu düşünmüyorum. sürekli başka dinleri kötüleme çabası içindeler ama kimseyi ilgilendiren bir durum değil kişinin kendine seçtiği din anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • duyarım ama evlenemem

0|0
    0|0
  • Toplumu bilmem de ben saygiliyim ama isterim ki hepsi hakikati bulsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Inananlara saygiliyim. Bazi inanclara saygili degilim, olamam da.

0|0
    0|0
  • Islam dini dışında bütün dinler haramdır. Çünkü Allah azze ve celle'nin kelamlarını insanlar değiştirip çarpıtmıştır. Kuran-ı kerim ise son din son kitapdır ve değiştirilmemiştir. Allahın haram kıldığına saygı duymam. Isa musa davut aleyhisselam'a saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Evet saygı duyarım...

0|0
    0|0
  • ben ateistim inanlara saygı falan duymuyorum. bireysel olarak saldırmam ama dinlerine agzıma geleni söylerim. onlarda benim için ateistlik aptallık dese alınmam olabilir yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...