Laiklik tartışmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Bu memleket geri zekalılarla delillerle ruh hastaları ile doludur"

Hüseyin Nihal Atsız

Ben tam olarak bunu düşünüyorum. Delinin biri kuyuya taş attı kırk akıllı çıkaramıyor. Meclis başkanı laiklik olmamalıdır sözünü gündemi değiştirmek için söyledi ve daha önce bu tip sözler defalarca olduğu gibi gene başarılı oldu. Türkiyenin o kadar suriyeli, işid, pkk sorunu varken delinin biri gündemi değiştirmek için bu sözü söyledi herkes işidi pkkyı suriyeliyi unuttu buna saydırmaya başladı. Laiklikliğin sırası mı şimdi? Bu hükümet gündemi değiştirmeyi çok iyi biliyor.

Ne düşünüyorsunuz?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana katiliyorum. Ama normalde de halkin aklinin pek ulke meselelerinde oldugunu sanmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum çok ama çok haklısın.
    Gündemi degistirmek sadece olay...
    Milleti kontrol altinda tutup olaylari daha da. buyutrcekler. alistiriyolar. iste.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadar sorun varken anayasanın değişmesi kadar aptalca ve ilkelce bir şey olamaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence anayasada var olmasına ragmen laik degiliz bunu kimse kabul edemez lgbt dediler biber gazı attılar işçi bayramı dediler biber gazı attılar su sıktılar okulda rektörlügü protesto ettiler okuldan atıldılar ve sesi çıkan kim varsa siyasi, gazeteci ve iş adamları hepsini istedikleri gibi hapse attılar hatta intihar süsü verip öldürdüler sence bunun neresi laik bir ülke bana söylesene sosyal medya rahat rahat fikir söyleyebiliyorsun diyenler oldu adamlar tutuklandı hatta o sayfaya yasaklama geldi adam dini devlete katmak dedigi yazıda varlıgı olmayan fakat gerçekde var olanı yazıya geçirmek istedi aslında adamda haklı bir nevi.

0|1
    0|0
  • boş işler gündem oylamak

0|1
    0|0
Yükleniyor...