Baloya birini davet etmek istiyorum yardım eder misiniz?

Çağırmak istediğim kişi doğduğum günden beri birbirimizi bildiğimiz biri. Benden iki yaş büyük ve aynı sitede otururduk. İki sene önce siteden taşındı ama yine il içinde ve yakında. Ayrıca ailelerimiz çok sıkı fıkıdır. Durum aslında şöyle baloya benle gitmek isteyen benim derdimle yanıp tutuşan biri var ve bilirsiniz ya balo dansı gibi şeyler. İstemiyorum. Çocukluk arkadaşım bir nevi abim burda devreye girsin istiyorum. Sanki onu ailem baloya bana göz kulak olmak için gönderdi gibi düşünün. Bunu çocukluk arkadaşıma nasıl anlatacağımı bilmiyorum kabul eder mi onu da bilmiyorum. Çok gururluyumdur ve gururumu yenmem çok zordur eğer ona böyle bir şeyi söyledikten sonra reddederse gerçekten üzülürüm. Böyle bir şeyi söylemek cesaret gerekir. Ve çocukluk arkadaşımada güveniyorum. Aslında küçükken hep birbirimizle didişirdik. 1 ay önce ayağından ameliyat oldu ve mesaj atıp konuşmuştum (bilirsiniz ya bir şeye ihtiyacın var mı gibi şeyler) Taşındıktan sonra pek muhabbetimiz kalmadı ama 18 sene geçirdik böyle bir şeyi başka birine söyleyeceğini sanmıyorum. Ne diyorsunuz söylemeli miyim?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ettt

0|0
    0|0
  • Kardeş okumadım ama balo ne ya zengin işi o halay başı de bari

0|0
    0|0
    • ahaahahah iyiymiş o da halaya kalkarız artık

Yükleniyor...