Türkiyede kızlar mı daha acımasız erkekler mi? benim cevabım detayda :) ?

Sizce kızlar mı acımasız erkekler mi? Bence kızlar bir erkek bayanların kendinden daha gücsüz olduğunu bilir bu yüzden cogu konuda daha anlayışlı olumsuz cevap verirler ama kızlar böyle değil bence buna bir örnek olarakta severek izlediğim tatlı intikam dizisinde ki şu sahnede kızın söylediği söz = ''On tane kalbim olsa birini bile sana vermezdim'' bu sözü cocugun yüzünde sorunlar olduğu için söylüyor... 40. saniyeden sonrasını izleyin.

Güncellemeler:
gncl
Popüler soru seçilmemesi ilginç

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar erkeklerin acımasız ve kötü olduğundan bahsederler fakat ellerine fırsat geçtiğinde çopu erkeğin olamayacağı kadar acımasız olup saçmaşıktan başka birşet ifade etmeyen kızsal egolarını tatmin etmek için çekinmeden kıarşısondaki erkeği üzüp kırarlar. Fakat acımadan bir erkeği kırmış olmalarına rağmen kendilerinin hala melek olduğunu düşünürler. Bir insanı acımadan üzüp kıran birisinin melek olamyacağını düşünemezler, idrak edemezler. Çünkü günümüz kızlarının çoğu şeytanın gizli askerleridir. Bir kızın egosu ne kadar yüksekse, buna bağlı olarak doğru orantılı bir şekilde basit bir kız olma durumu da o kadar yüksektir.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence erkek.. Kizin biriyle çikiyorken, digerlerine bakiyorlar, sonra da ilk çiktiginin ona sadik kalmasini bekliyorlar.. Ya da hamile birakiyorlar, sonra da aldiracaksin diyorlar. hamile birakip kaçanlar da var.. kaldi ki bir erkek iliskiye girdikten sonra hayatina devam edebilir, ama bir kadin için çok daha zor. hamile kalmasa bile, kültürümüz ve dinimiz itibari ile kadin için hayat daha zor, ve erkekler bunun bilincinde olmasi gerekirken, çok acimasizca harciyabiliyorlar kadinlari..
    cok sükür ki öyle bir günaha bulasmadim :)

0|1
    0|0
  • kızlar.

0|1
    0|0
  • Katiliyrm bayanlar daha acımasız erkekler daha narin şefkatli merhametli.

0|1
    0|0
  • kızlar

0|1
    0|0
  • yansın karıların alayı
    su itfaiyenin hortumun gibeyim

0|1
    0|0
  • Tecrübelere bagli olarak degisebilir , ergenlik dönemlerini yok sayarsak tabi 👀

0|1
    0|0
  • Dizilerden gercek hayati ogrenen insancik

1|0
    0|0
    • beynin varsa yarışalım ama ezerim seni haberin olsun laf sokmaya geldiysen yedi sülaleni geçerim bu konuda beyin olarak eminim ki senden hem daha tahsilliyimdir hemde daha iyiyimdir emin o yüzden seviyem değilsin defolup gidebilirsin simdi

• Dizi deyip geçme şu an yaşadığımız çevrenin ilişkilerin ayrılıkların vsnin bir çoğu diziden empoze ediliyor toplum bunu uyguluyor gereksiz insan okdr çok ki ben hiç bir diziyi izlemek Orda konunun daha detaylı olması için arkadaş diziden alıntı yapmış

• Tv izlemem bile

Yükleniyor...