23 yaşındayım. Hemcinslerime ilgi duyuyorum. Ben de kendime şöyle bir hayat biçmeyi düşündüm:Sizce doğru mu yanlış mı?

23 yaşındayım. Hemcinslerime ilgi duyuyorum. Karşı cinse hiç ilgi duyamıyorum. Çıplak bir kadın vücudu gördüğümde tiksiniyorum. Psikologlara, doktorlara gittim ama hiç bir şekilde tedavi olamadım. Bazen inançsızlığa sürüklendim. Bazen intihar etmeyi bile düşündüm ama hiç intihar teşebbüsünde bulunmadım.3 yıl önce annem vefat etti. Annemin vefatından sonra da iyice psikolojim bozuldu ve bu durum iyice ilerledi. Ben de kendime şöyle bir hayat biçmeyi düşündüm:
Günah olduğu için erkeklerle bir alakam olamaz, hoşlanmadığım için kadınlarla da bir alakam olamaz. Ancak yinede bir kadınla evlilik yapmayı düşünüyorum. Heteroseksüel bir kadına hissettiğim bu duyguları açıklayamam. Ancak lezbiyen veya biseksüel bir kadına, hissettiğim bu duyguları açıklayabilirim ve şartlarımı kabul etmesi halinde onunla evlenebilirim. Şartlarım:
1) Benim ne erkeklerle ne de kadınlarla bir alakam olacak
2) Onun erkeklerle veya kadınlarla bir alakası olabilir. Beni aldatmasını affedebilirim.
3) Tüp bebek veya taşıyıcı annelik yoluyla bir kız ve bir erkek çocuğu isterim.

• Doğru düşünmüşsün
    42% (10)40% (8)41% (18)Oy Ver
  • Yanlış düşünmüşsün
    12% (3)35% (7)23% (10)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değilim
    25% (6)5% (1)16% (7)Oy Ver
  • ... şöyle düşünmeliydin (Belirtiniz)
    21% (5)20% (4)20% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka normal kadinla evlen çoluk çocuk yap bitir isi, erkeksin sen hep psikolojiden dolayi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şöyle düşünmelisin, hayat planı için daha çok erken. Acele etmemelisin. Hormonal bir durummuymuş bu durumun peki?

0|0
    0|0
  • ya düşündünde bu işlerin karşılıklı olması lazım mesela bir lezbiyenle evlendin ikinizde bir paravan olarak kullanabilirsiniz bu evliliği

0|0
    0|0
  • İleride olacak çocuğu düşünmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • yaşadığın sıkıntılardan dolayı öyle düşünüyor olabilirsin ilerde yaş aldıkça daha olgunlaırsın fikirlerin değişebilir

0|0
    0|0
  • Kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • Hadi evlenelim

0|0
    0|0
    • Ciddiiyim.

• bir erkekle veya kadınla biseyler dusunmuyorum mumkunse kimse bana dokunmasın. Ama aile yasantımdan dolayı evlenmek istiyorum..

Erkekler Ne Diyor 6

• ne kadar eşcinsel olsanda pipinden sperm çıkar tüp bebek değilde senden olsun çocuk babalık duygusu başka bişi çocuk senden olunca daha da başka

0|1
    0|0
  • bence evlenmiş ayrılmış birini eş seç hem yalnız kalmazsın hemde onun evlatlarına bakarsın çocuk istiyorsan da ilişki yaşarsın ama o kadar

0|0
    0|0
  • Hemcinsine ilgi duyuyorsan hemcinsinle mutlu ol.

0|0
    0|0
  • peki sen kendine hakim olamaz isen annenin durumuda ortada. o çocuğa ne olacak?

0|0
    0|0
  • selam anber :D

0|0
    0|0
  • çocuk istiyorsun anladıgım kadarıyla. evlatlık al bir şekilde. senin bir eşe ihtiyacın yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...