Aglayan birini görünce ne hissediyorsunuz?

Ibretlik bir tespitte bulunuyorum erkekler ağlarken teselli ettikleri kizlardan kesinlikle hoşlanıyorlar asd

0|1
21|48

En İyi Erkek Görüşü

• tanimasamda orurur icerim onla ama dert anlatmamda anlattirmamda ki yapmislihim cok vardir 😅 Keder konusmak sadece daha cok keder getirir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkeğin ağlaması beni çok etkiler. Oturup ben de ağlarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Ağlayan hatuna da bağlı, teke zortlatması kıvamında ağlıyorsa zor biraz hoşlanma falan :D

2|1
    0|0
  • Meraktan mı bilmiyorum ama gider konuşurum, belki yardımcı olabileceğim bir şeyler vardır diye. Birkaç kez gittim hatta tanımadığım kızlarla konuştum, sevgilim yüzünden dediler, kaynattım hatta güldürdüm bile öyle ayrıldım yanlarından. Geçen gün de yine gidecektim arkadaşlar dur saçmalama dediler, ilk kez gitmedim. Niyeyse dayanamıyorum ağlayan birini görünce. Nalet olsun benim bu içimdeki insan sevgisine.. :/

1|0
    0|0
  • Alakası bile yok tespitinle bankta otururken bir bayan geldi önce sessiz sessiz oturdu sonra hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı su uzattım, Selpak uzattım anlatmak istersen dinlerim dedim önce çekindi sonra yolun arkasındaki bakkaldan çikolata aldım ve kadınları mutlu etmenin en iyi yoludur diyip uzattım gülümsedi derdini anlattı sigara ikram ettim sakinleşti rahatladı teşekkür etti ve gitti. Zerre bir hoşlantı olmadı kaldı ki insanlık etmek farzdı.

0|0
    0|0
  • Yok NW alaka , sokakta ağlayan bir kiz olsun güzelde teselli ederim herkesi yeterli güzel olsun favjsaf:))
    Saka saka merkezi teselli eserim erkek hariç , insanlik öldü mü:))

0|0
    0|0
  • Hiç bişe bana ne der geçerim

0|0
    0|0
  • Zaafım var ağlayan kızlara karşı... :(

0|0
    0|0
  • Bir kere denk geldim otobüste bir kıza 😍😍
    Üzülüyorum kızlarda gidip teselli edeyim diyorum sonra tersler falan diye vazgeçiyorum

0|0
    0|0
  • Kimin ağladığına bağlı olarak değişir. Yani fazla samimi olmadığım kişi ağlıyorsa takmıyorum ya :dd ama yakın çevremdeyse üzülürüm tabi

0|0
    0|0
  • Üzülüyprum

0|0
    0|0
  • ağlayan kişi çocuksa çıldırıyorum o ağlama sesine. ağlayan erkekse gidip 2 tokat atarım genelde değmez lan neye ağlıyon derim. kız ise canım ağlama gel bir şeyler içelim diyip genelde eve götürürm :D

0|0
    0|0
  • Ağlamak güzeldir deyip hiçbir şey hissetmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Şahsen anlamsız yere ağlayanlara acımam kendi haline bırakırım müdahale etmem ağlayan ağlasın

0|0
    0|0
  • Sarilmak

0|0
    0|0
  • Sarilasim geliyor

0|0
    0|0
  • Gidip sarılıyorum

0|0
    0|0
  • Ağla raadlarsın diyorum

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum. Yapilacak bir sey var mi diye sorarim.

0|0
    0|0
  • Ekran arkasinda sahtekarca ayrilik acisi ile kendisini tatmin ederken hiçkirarak ağlayan hemcinsimin sahte rimelleri gözyaşlari ve çikar kokulu omuzlu kadinlara başini koymasini yadirgamiyorum artik. Yok yemiyorum ahhshs

0|0
    0|0
  • Genelde çok yakinim degilse teseli etmem :)

0|0
    0|0
  • Kendimi kötü hissediyorum :S

0|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • Sıkıntısını öğrenirim yardım edebilirsem ederim ve mümkünse bir daha görmem.

0|0
    0|0
  • selam kardesım uzuntusunu paylasıırm aksılık olmasaaa

0|0
    0|0
  • Ah canim ne oldu sana ya bu saatde git evinde agla.

0|0
    0|0
  • gülerime onlara

0|0
    0|0
  • ağlıyorlar ağlıyor

0|0
    0|0
  • Ağlayan birini gördüğümde ne güzel rahatlıyor içindekileri atıyor diyorum

0|0
    0|0
  • Yanlis tespit

0|0
    0|0
  • Alakasız

0|0
    0|0
  • Onu bizim eve gazoz içmeye davet ederim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• hiçbir şey hissetmiyorum gözyaşı etkilemez beni

0|0
    0|0
  • kötü olurum

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • 😂😂 nötr ama ablam kardeşim ya da en yakın arkadaşımsa sarılırım sadece niye ağlıyor diye merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum niye ağlıyor diye

1|0
    0|0
  • Nötrüm

0|0
    0|0
  • şu an görsem ben de ağlarım

0|0
    0|0
  • üzüntü

0|0
    0|0
  • hiçbirşey hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yardım etme isteği geliyor içimden

0|0
    0|0
  • Ağlayan insanlar itici.

0|0
    0|0
  • Ya bende çok üzülüyorum öyle olunca 😞

0|0
    0|0
  • bende duygulanır ağlarım. Yumuşak kalpliyim fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Yazık Lan diyorum

0|0
    0|0
  • ağlıyorum dfgds

0|0
    0|0
  • hastanede falan görmüşsem içim gidiyor. çaresizlik kötü

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Bende agliyorum. Birisi aglayinca tutamiyorum kendimi ya

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkek görünce içim bir garip oluyor, sonra diyorum kendi kendime hey sen insanlardan nefret ediyorsun noluyo falan eski halime dönüyorum sonra. Kızlarda da sevdiğim insanlardan dışında ağlasa öyle teselli etmeye çalışırım da bişey hissetmem

0|0
    0|0
  • Ben aglayan birini gorunce guluyorum. Yayladayiz ablamin sancisi tuttu doguruyo beni aldi bir gulme enistem agliyo karim olecek diye annem erkekler siz. gidin ayip diyo cok komediydi vlla :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...