Sismanım , cirkinim, basarısızım , yaşayan bir ölüyüm?

Çok çok fazla kiloluyum , dunyavi hiç bisey yasamadim bu sene lise bitiyo , uniye gitmek istemiyorum aof istiyorum. Fazla cirkinim. Ailem sorunlu, oluyum ben ölü

0|2
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1-Evin 3 katlıysa her gün 10 kere inip çıkıyosun (merdivende olur)
    2-kepek ekmeği alıp kibrit kutusu kadar peynir 5 zeytin (SABAH)
    3-Öğlen Rus salatası yine 2-3 dilim ekmek bol bol su
    4-Bunu bilmiyorum uydur kafana göre bişi :D
    5- 1 yıl eve kapan bana bir şans verin falan de sizinkilere
    6-sürekli spor yap utanıyorsan geceleri çık evinin etrafında dön dur
    7-MUTLU SON 60 KİLO GÜZEL GİYİMLİSİN. GERİSİNİ KUAFÖR HALLEDER Bİ ABLANLA GİT H. O ARTIK İÇİMİZDEN BİRİSİN DÜNYALI

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boyle diyerek birsey basaramazsin. Kendine guzel, basarili oldugunu soylemelisin ki bilincaltin bunu kabullensin. Boyle aglayip sizlarsan herzaman kotu olursun guclu olmalisin. Spora basla en onemlisi kendini begenmen dis gorunus olarak. Aileni takmamayi basarabilirsin. Sosyalles arkadaslarin olsun ama sacma kisiler olmamali. Sen Şu an nasil birisin bilmiyorum kisilik olarak ama kisiligin iyi olmasa bile kisilikli insanlarla muhattap olursan duzelirsin. Kisiliksiz kisilerle muhattap olursanda dahada batakligin icine batarsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle kilo vermek için bir şey yapıyor musun bunun cevabını ver kendine ama ciddi anlamda bir aktivite. Dünyavi ne yaşamayı planlıyordun ki ilişkin olmamış olabilir sevişmemiş olabilirsin aşık olmamış olabilirsin bunlar her an yaşanacak olaylar. Liseyi her zaman özleyeceksin ama eğitim aldıkça öğreneceksin ve önün açılacak başarı seni mutlu ve hayattan zevk almanı sağlayacak ama gerçekten istersen olucak bunlar. Üni'ye gidersen arkadaş çevren olacak insanlar tanıyacak aşık olucak bir şeyler yaşıyacaksın. Çirkin kavramı yoktur onu zaten sil kafandan kime göre çirkin hee mahalleden geçen 100 kişiye sordun 100de çirkin diyorsa tuz ruhu tek çözüm. Aile sorunu olmayan kaç kişi vardır ki? Bunları yazabilir bunları yazarken oturduğun yerden yaşıyor okumuyor kendini geliştirmiyorsan yaşayan bir ölüsün..

0|0
    0|0
  • selam merhaba oyle duusnme rabbım herkezı ona gore yaratmıs masaalh gormuyorum ama guzelsınız kalp guzellıgıı

0|0
    0|0
  • Evin içinde de kilo verebilirsin. Daha az ye, spor yap mümkün olduğunca. Diğer konulara gelince de kendini iyice eğitimine ver. Her şey yoluna girer.

0|0
    0|0
  • en azından zayıf olsaydın , diğer şıklar ortadan kaybolurdu

0|0
    0|0
  • Yok be kız öyle deme.. İmkansızın bile 5 yolu var 👍👍👍 umut et, hayal et, azmet, dua et, tevekkül et ve gerisi gelir merak etme 😌😌😊😊👍👍

0|0
    0|0
  • öl o zaman

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Cenazen ne zaman, namaza gelelim?

0|0
    0|0
  • Ablaya akü takviyesi yapın :D

0|0
    0|0
  • Ölürsen gömeriz kardes sikinti yapma

0|0
    0|0
  • zafere giden yolda çekilipte görülmeyen çile kutsaldır

0|0
    0|0
  • Haydiii ne oluyoruz yaaaa? Neden öyle dedin ki şimdi sen? :( :(

0|0
    0|0
  • Kilolu iyidir ben severim

0|0
    0|0
  • allah herkesi farklı sınıyor be kardeşim :(

0|0
    0|0
  • Beterin beteri var.

0|0
    0|0
  • peki

0|0
    0|0
  • kardes cenazen ne zaman

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar. Hayat boş geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zayifla kendine odaklan sen boşver başkalarını hadi yarın kendin için birşey yap ve kulakligini tak yürü

0|0
    0|0
  • Uc gunluk dunya geldik gidiyoruz dünyanın en guzel kizi en zengin kizi olsan bir gun yine ölceksin gidecegin yer mezar o yüzden cok takilmama lazim.

0|0
    0|0
  • Ergenlik dönemlerinde olur böyle şeyler..
    Olumsuzluklar, hayata karamsarlık..
    Yaşın kaç senin?

0|0
    0|0
  • E calisip basarili olabilirsin? Hecesin kalmadi sanirim ama istemeye istemeye de olsa cok cslis, meyvesini alirsin

0|0
    0|0
  • Geçer umarım

0|0
    0|0
  • Allah muhakkak güzel birşey vermiştir ya sana
    Bu kadar talihsizliğin şaka olduğunu söyle

0|0
    0|0
    • Gerçekten değil. 100 kiloyum. Dışarı hayatı bilmem. Annem evi terketti babam arada geliyo eve. Kardeşime de bakıyorum. bu sene okul bitiyo aof okucam ölmek istiyorum resmen

• Bak yerinde oturmakla olmaz tavsiyelerime uy çok mutlu olacaksın anlaştik :)
      Şimdi birincisi bakımını yap, pozitif ol, ikincisi kilo vermeye bak istediğin kiloya kadar pes etme ve buna inan
      Üçüncüsü liseyi bitiyorsa ders çalış iyi bir bölüme yerleşmeye bak
      Sen böyle pozitif olursan kardeşinede derslerinede kilonada zaman ayirabilirsin
      Yerinde oturmakla yakinmakla birşey değişmiyor
      Zayıflatan yüzün düzelir hafifte bakım yap süper kız olursun
      Diğer kızlardan hiçbir farkın yok

• Allah büyüktür inşallah aşarsin tüm sorunlarini☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...