Çok kirginim cok moralim bozuk?

Kina gecesinegittim arkadasimin. Babamdan izin alarak gittim. Akdam 7de baslicak 10da biticek dedim. Otobusle evime 10 dk uzaklikta.
Once ben alirim seni dedi sonra biraz erkencikarsin kendin gelirsin dedi.
Kafam karisti 8bucukta aradim onu. Baba kina daha baslamadi aksilik cikmis gelin yeni geldi dedim.
Baslatma aksiligine cik ve hemen eve gel dedi bir o bir annem aradi. Tesetturluyum. Kinada acilmistim ustumu giyeme kadar canim cikti. Iki ayagimi bir pabuca soktu babam. Ben burda nerde hata yaptim eve hizli gideyim derken ayaklarim koptu agridan.
Bakiyorum yalan soyleyen kizlar rahay rahat geziyolar bana mendeburdedi ya ben durust davrandim sadece ne yaptim burda biri soylesin basin catliyo agridan hevesim kursagimda kaldi :(?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla sıkıyönetim ve güvensizlik. Çok yanlış bir aile yöntemi

0|0
    0|0
    • Aslinda annemsıkmiyor beni. Babam kopurdugu izin hizli gel diye ust uste arayip mesj atti

• Babam kucukken kumar oynarmis. Kaari kizi yokmus ama haylazmis iste sonradan boyle oldu

• Büyük ihrimalle karı kız ayağıda var ama söyleyemiyor. Kendinden pay biçerek sana dışarıya güvenmiyor ve sıkıyor herkesi kendimi gibi düşünüyor olabilir.

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendi kararlarıni kendin verebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sakın haaaaaa

0|0
    0|0
  • Pek takma onları..

0|0
    0|0
  • Unarim duzelir prensesss

0|0
    0|0
  • açıldığını arayıp söylemişlerse tepkileri normal bence

0|0
    0|0
    • Annem biliyo acildigimi. Kadinlar arasi ne olacakmi

• babanın tepkisi farklı olabilir çünkü orda fotoğraf çekenler falan var sen en iyisi sor babana o açıklasın tatlı dille kızlar babalarına neler yaptırır neler

• Çokuzun yazmışsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...