Cinlerle ilgili yaşadıklarınızı alalım?

Farklı bir soru olsun dedik :D ben geceleri uyuduğumda felçli bir şekilde uyanıyorum kulaklarımda sesler çığlıklar oluyor bazen uyurken sırtıma ağırlık çöküyor hatta bir kere uyurken sırtıma biri oturmuş ben geldim deyip gülmüştü biliyomusunuz :D şimdi gülerek anlatıyorum ama zamanında üç buçuktum hadi sizinde hikayeleri alalımm

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün arkadaşla Kızılay da geziyoruz. Fal bakan kafelerin önünde mi elemanlar çok ısrar etti. Çok iyi baktığını söylediler vs. Neyse çıktık kafeye adamın yanında 2 tane cin var onlardan bilgi alıyor. Biz kahveyi içerken bizim yanımızdakiler adamin cinlerine aduket yaptilar:) Sira bize geldiginde adama istihbarat gelmedi ve bakamadi, salladı. Dedik iki tane cin ile burada şekil şukul yapma millete. Kem kum etti çıktık gittik. Bu da böyle animdir.
    Ani cok aslında. Başka bir seferde cin çıkartma seanslarından anlatırım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geceye doğru şu soruları soranları dövesim geliyor😁 Herneyse durup dururken aklıma geldiklerinde yanımda olduklarını hissediyorum eski evimizde ruhların dolaştığını düşündüğüm eevde yani, yatıyordum biri saçımı tuttu ve savurdu ben şok😄 Şimdi bende gülerek anlatıyorum ama altıma dıtıyordum😁

1|0
    0|0
    • valla inanırım bende çok şey yaşadım çünküü :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Onlarla konuşmak iletişime geçmek günahtır. Keza onlar içinde bu geçerli. Çok ciddi konular bunlar. Çoğu kişi fiziksel olarak zarar veremeyeceklerini , ruh gibi içinden geçip gideceklerini sanır ama isterlerse nesneleri eşyaları hareket ettirebilirler. Hatta kafana bile atarlar.
    Uğraşmayın bu konularla.
    Off amma ciddi yazdım ben bile sıkıldım yazdıklarımdan...

4|0
    0|0
  • Cinden korkan erkekte olsa bacımdır! Okadar!

1|1
    0|0
  • Eve giderken ağacın altında kaplaranlık kedi tarzı bişe vardı ama simsiyahtı 3 boyutlu gölge gibi, gözleri yemyeşil parladı bianda tırstım fırladım

1|0
    0|0
  • Her akşam 2 bira deviriyoruz

1|0
    0|0
  • Anlatma anlattirma gene olmasin :))

1|0
    0|0
  • sevişiyoruz

1|0
    0|0
  • Küçükken şeytan bebekler (ben böyle adlandırmıştım) görürdüm. Geceleri gözümü açar açmaz hepsi apartopar yatağın altına sağa sola kaçışırlardı büyüdükçe onları yakalamaya çalıştım şimdi yoklar ama o çocuk halimle kalkıp kovalamışlığım var arkalarından da az küfür etmedim :) şimdi yoklar gelirlerse yine kovalarım korkum yok.

0|0
    0|0
  • Cin yoktur gerisi boştur.

0|1
    0|0
  • Kankalarim ya bazen takiliriz

0|0
    0|0
  • Allah belanı vermi ye gece gece töybe töybe

1|0
    0|0
  • geçen hafta kuzenimi çarpmıştı ama bilmiyorum o konuları kurcalamamak lazım

0|0
    0|0
  • otel odasında tek başına içmiştim, sarhoştum, gece uyurken derinden bir ses hadi gel içeeeelim dedi, ben de uyanıp, küfür ettim kendi kendime, su içip uyudum sonra...

1|0
    0|0
  • hiç inandırıcı değildi

0|0
    0|0
    • Google amcada bunu yaşayan binlerce insan bulabilirsin :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana karabasan gelio ara sıra bir haftada 5 kez olduğunu biliyorum uyku halindeyim bu rüya diyorum kendi kendime birşeyler görünce sonra hayır değil niye uyanamıyorum falan dite debelenirken uyanıyorum

1|0
    0|0
    • uyku felci tatlım o bendede oluyor

• ben muska taktığım halde bile olmuştu yadırgamıyorum tabi yanlış anlamayın Sonra duamı Allahı eksik etmedim hayatımdan atlattım şükür

• Ay ben ciddi ciddi de yaşamak istemezdim daha bu kadarıyla kafayı yiyodum birde kolyemi nasıl oldu bilmiyorum banyoda zinciri parçalanmış bir şekilde buldum dua yazan kısmı zaten yok ne oluyor bilmiyorum artık

• Korkuttun bacım

1|0
    0|0
  • Oha lan :-/ ben yasamadım öyle şeyler. kabus görmüştüm önceleri

0|0
    0|0
  • Yorumları merak ettiğim için yazıyorum yoksa benim öyle bir vakam yok :D

1|0
    0|0
  • Owww çok korkarım :(

1|0
    0|0
  • 11 12 yaşlarında bir kız çocuğu yanıma geldi tokatladı çok kez hiçbişi yapamadım. Sonra çıktı gitti yanımdan. İnanmayanlar umarım inanmak zorunda kalmazlar

0|0
    0|0
  • Varlıklarını inkar etmemeli ama yinede çok kurcalamamalı bencede hassas bir konu

0|0
    0|0
Yükleniyor...