Kaynana gelin çekişmelerine bakış açınız nedir? Sizce anlaşmazlıklar neden çıkar?

Evli olanlarda var mı böyle sorun yaşayanlar, ya da bekarlar anneniz ile eşinizin anlaşacağına ne kadar güveniyorsunuz?
Kaynana gelin çekişmelerine bakış açınız nedir? Sizce anlaşmazlıklar neden çıkar?

1|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Annelerin temel sorunu cocuklarının daha mutlu huzurlu olmasını istemek onların büyümedigini düşünüyorlar
    veya evlendikleri kadınların onları yeterince tanımadıgını
    ve hayatlarına müdahil olur annece dokunuşlar isterken gelin buna karşı çıkınca ortam geriliyor
    tam terside olabilir kızın anneside aynı durumda olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bekarım. Ama şöyle düşünüyorum. Kaynana olan zat-ı şahane gelin olan zat-ı aliyeye kız evladı gbi davranmalı; gelin olan zat-ı aliye de kaynana olan zat-ı şahaneye annesi gbi. Saygı ve sevgi gerekir. Ayrıca Kaynana onca yıllık hayat tecrübesinin ağırlığıyla hareket etmel, saçma sapan kıskançlık yapmamalı; gelin de ailenin bir parçası olduğunu unutmalalı, saygısızlık yapmamalı.
    keşke her sey böyle güzel olsa :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Eşini görücü usulü ile anne seçerse sorun olmuyor çünkü o seçtiği için bütün sorumluluk ona kalmış oluyor.

1|0
    0|0
  • -gelinin hareketlerini sevmez
    -işlerine karışır
    -sosyal hayatına karışır
    -kendi dediklerini uygulatmak ister

0|0
    0|0
  • Anne oğlunu kıskanır. Gelin de kocasını annesinin dolduracağını sanır.

http://i.hizliresim.com/D2anL1.gif

0|0
    0|0
  • Kanı bozuklardan dolayı çıkar

0|0
    0|0
  • ikiside suçlu ayrı evlerde durmalılar

0|0
    0|0
  • Anam haklifir

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Anlasirlar cunki ailemde uxakta yasiyorum

0|0
    0|0
  • Bir erkegin basina gelebilecek en kotu durum

0|0
    0|0
  • Klasik tr dizileri gerçekte yok öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ortasını bulamazsan sıkıntı. Şahsen benim dengeyi iyi sağlamam lazım ve olabildiğince uzak tutmalıyım ikisinin birbirinden.

0|0
    0|0
  • gelın kaynana ısdeee

0|0
    0|0
  • anne oğlundan kopmak istemez, oğlan karısını tercih eder, ondan anlaşmazsızlıklar çıkar, gelinin lafları kaynanaya ağır gelir..

0|0
    0|0
  • Ya Sevgiden ya da Kıskançlıktan bence... :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eski ilişkimde annesiyle çok yakındık çok saygı duyuyordum o da bana aynı şekilde hatta öyle ki.. Ne kadar ayrılsakta hiçbir zaman birbirimize çirkinleşmediğimiz için annesi ile görüşürüz

1|0
    0|0
  • ergen çekişmesınden farkı yok... olgunlaşamamış ınsanlar yapar bunu.
    anlaşmak zorunda değiliz. ya da bırbırımızı sevmek zorunda. ama saygı göstermek zorundayız.

1|0
    0|0
  • Kaynana gelin arasına gitilmez herşey olabilir 😄

0|0
    0|0
  • Bunun altında kıskançlıktan başka bişey yoktur..

0|0
    0|0
  • Sorunlar cogu zaman erkeklerin esi ve annesi arasındaki dengeyi kuramamasından cıkiyor.. ilerde evlenirsem esimle annemin anlasagına eminim annem oglu gibi görecektir bide hic biseye karısmaz iyi anlasır 😊

0|0
    0|0
  • Kaynana oğlunu kiskaniyor gelin alıp kaciracak oglani ailesinden koparacak sanıyorlar bazı gelinler de aynen bu niyette yani

0|0
    0|0
  • tatlı çekişmeler bunlar bence

0|0
    0|0
  • Ps kaynanslar

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar kıskançtır.

0|0
    0|0
  • Bn kayinvalidemle nazar dgmesin cok iyi anlasiyorum ama o kendi kaynvalodesiyle hic anlasamiyor zamaninda evlenmelerini istemems hala didisiyolar. Benimki aynisini yasamiyim diye elinden geleni yapti. Orda kaldgmz zaman sabah uyanmadan sicak sut hazirliyo kalktgmda hemen ikram ediyo falan baya ilgileniyo yani.

0|0
    0|0
  • Öyle bir sorun yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Annemle esim bilmiyorumda ben kayinvalidemle sorun yasayacagimi sanmiyorum cunku normal hayatimda da sorunlu bir kiz degilim cok eglenceli ve samimiyim eminim beni kayinvalidem gelini gibi degil kizi gibi gorur :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...