Otobüste Yaşlılara Yer Verir Misiniz?

Ben çok görüyorum o koltukta yalandan uyuyanları :) peki siz samimi olun

Güncellemeler:
Ben hiç oturmuyorum benden büyükler gelip otursun diye :)

1|0
32|16

En İyi Kız Görüşü

• ayağım sakatken bile verdim. sürekli ayakta durmaktan topuk dikeni olmuştum. yere hiç basamıyordum. o halde bile vermiştim. anlım ak şükür ki.

0|0
    0|0
    • daha ziyade vicdanım rahat. biz gençken dikilmekte zorlandığımız oluyo. yaşlı insanlar için bu bir işkence olsa gerek.

Kızlar Ne Diyor 31

• Veriyorumda birde trip yiyorum neneciklerden dahada bir sinirim bozuluyor verdiğime pişman ediyorlar :D

0|1
    0|0
    • Ahaha aynen :)

• var artık yer verirken oyalanmazsın artık :D

• Veririm, çünkü çok şükür daha gencim ve onlarla kendimi bir tutamam, hem bende yaşlandığım zaman gençlerden yer istemeye yüzüm olsun dimi :D

0|1
    0|0
  • evet ,,

0|0
    0|0
  • Veririm tabiki hiç kıyamam

0|1
    0|0
  • çok yaşlıysa evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • Herzaman veririm. Birkeresinde verdiigmde yaşlı kadin oturmak istemedi :)) havalandi ya dedi ben ayakta dururum benimle yarışıyordu resmen. "Sen beni yaşlı mi gördün heaa" gibisinden. Acayip tuaf oldum..

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Otobüs kullanmıyorum. Ayda yılda bir kez kullandığım için de yer veriyorum. Zaten bu tür toplu taşımalarda öncelikli insanlara yer vermek zorundayız.

0|0
    0|0
  • Elbette ama erkekler bu konuda cok acimasizlar kadinlar daha ince dusunceli ayni ozveri erkeklerde olsaydi keske

0|0
    0|0
  • Uyumaya gerek yok hic rahatimi bozamam vermiyorum yer

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • oturduğum an çok azdır bazen tam oturuyorum diğer duraktan biri biniyor sonra kalkıyorum kendime ayakta yer ediniyorum yer boşalsa bile diğer duraktan binecek biri olur diye oturmuyorum

0|0
    0|0
  • Yer veririm
    Yaşlı, hamile ve çocuklulara

0|0
    0|0
  • Veriyorum vermezsem içim rahat etmiyo

0|0
    0|0
  • Kesinlikle veririm

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Otobüse binmem

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Veririm o uyku numarasınıda hiç yapmam.

0|0
    0|0
  • Veririm...

0|0
    0|0
  • Bazen veririm bazen vermem 😄

0|0
    0|0
  • Vermeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Veriyorum ve ama gerçekten uyuyorum yolum uzun :( dayanamiyorum

0|0
    0|0
  • yorulmuşsam vermem hiç başımda dikilmesin

0|0
    0|0
  • veririm tabiki biz de hep böyle genç kalmayacağız

0|0
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • Hayir vermem

0|0
    0|0
  • yaşlılara veririm ama 45 yaşlarında alışverişten gelmiş yorgun taklidi yapan teyzelere vermem

0|0
    0|0
  • Yaşlıdan yaşlıya göre ve benim nasıl hissettiğime göredeğişir. Oturduğum yeri vermem daha uygun olcaksa veririm, illa da benim demem.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 16

• Gerçekten oturması gereken hamile, çocuklu ise olabilir. Para verip de ayakta gitmek de kapitalizmin cilvesi işte. Koltuk az , balık istifi olalım diye.

0|0
    0|0
  • Evet yer veririm.

0|0
    0|0
  • Dolmuş duraktayken dolu olduğunu bile bile binenlere yer vermiyorum gitsin sonraki dolmuşa ya da otobüse binsin. Normalde ise süzüyorum bakıyorum bu adamın ya da kadının oturmaya ihtiyacı var hemen kalkıyorum. Hamilelerde ise tereddüt bile etmiyorum. İleride de ben veya eşim için aynı şeyi bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • İşten geldiysem ve çok yorgunsam uyurum. Onun dışında yer veririm.

0|0
    0|0
  • veririm tabi bazen çok yorgun olunca başkalarının vermesini bekliyorm ama :D

0|0
    0|0
  • saat 8den 2 ye kadar okul 2 den sonra 3 saat book ondan sonra 1.5 saat futbol altyapı ve sonra 2 saat fitness ve tam günde 2 saat tempolu yürüyüş zorunluluğu ve ondan sonra atletizm ve bunca yorgunluğa rağmen nasıl verim

0|0
    0|0
  • Herzaman.

0|0
    0|0
  • Onlar bana versin yer ben neden vereyim

0|0
    0|0
  • Çok yorulmuşsam hayır ama normalde veririm.

0|0
    0|0
  • Gördüğümde mutlaka veririm

0|0
    0|0
  • Veriyorum

0|0
    0|0
  • Tipine gore davranirim

0|0
    0|0
  • O yasli teyzeler tirnaklarina oje yapacak kadar dincsse veremem kusura bakmasin

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ayakta gitmeyi daha çok tercih ediyorum. boş bile olsa oturma isteğim olmuyor nedense :D

0|0
    0|0
  • Neden olmasın tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...