İstanbul nasıl bir yer?

İstanbul nasıl bir yer? Arkadaşlar haziranda gelmegi düşünüyorum gibisindenim 😂şuan. Yani nasıl bir yer merak ediyorum? 😇😄

1|2
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• Bin an bile düşünme derim. Harika bir şehir. ve fakat burada samimiyet yok genellikle yüzler sahte sahte güler insana. Lakin herkes can derdinde ve mal derdinde. Müthiş bir kompleks var insanlarda. bir an en tepede olursun bir an en dipti. an olus dostun çoktur an olur hepsi ortada yoktur. Zira kendinden başkasına güvenmeyeceksen ve kimseyi de düşman bilmeyecek sen. İSTANBUL CAN DIR.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla hiçbir özelliği yok ben 18 yıldır İstanbul da yaşıyorum bir an olsun sevemedim bu benim şehrim diyip sahiplenemedim. Aklım hep Ege de, İzmirde ve ya Bodrumda yaşamakta.. 💙
    Ama sana gelicek olursam İstanbula geliceksen gel, gez, dolaş görülecek yerleri gör, kal bir 2-3 hafta aklında ne var ne yoksa yap tadını çıkar😊
    Ama sonrasında yerleşme buraya (benim düşüncem tabiki) çünkü bir süre sonra kalabalık sıkmaya trafik çileden çıkmana ve her adım başı önüne çıkan ne oldugu belli olmayan suriyeliler bıkıp usanmana neden olucak ve gözün boğaz moğaz görmeyecek😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• İstanbul farklı köşelerinde 10 çeşit şehir barındırır.. Bazı semtleri İzmir , bazı semtleri paris, bazı semtleri siirt..

1|0
    0|0
  • Dünyanın en iyi şehridir İstanbul. Hele ki Avrupa kıtasında yaşıyorsan, buranın havasına aşık olacaksın.

1|0
    0|0
  • My favorite city Adana 😂

1|0
    0|0
  • Gezmesini bilene güzel yer İstanbul

1|0
    0|0
  • Vallahi her şey'den önce benden duymuş olma ama çook karmaşık ve çook kalabalık bir şehir o yüzden bu şekil bir ''İstanbul'a'' senden hazırlıklı olmanı isterim sonra söylemedi deme ona göre ''Kararını'' ver... :) :)

1|0
    0|0
  • Ne için gittiğine bağlı

1|0
    0|0
    • nası yani?)

• Sana iyi tatiller dilirem o zaman iyi akşamlar

• Çok güzel eşi benzeri yok gündelik hayattan sıkılmıyacaksan tadı çıkarılacak bir yer Fatih boşunamı almış.

1|0
    0|0
  • Sanırım toprağı altın değil

1|0
    0|0
  • Bende ilk defa geçen hafta gittim gerçekten mükemmel bir şehir
    Kesin görmen lazim

1|0
    0|0
  • Abartilacak birseyi yok bence buyutme bu kadar

1|0
    0|0
  • Gezmek için güzel ama uzun süre yaşamak için pek güzel değil

1|0
    0|0
  • Muazzam ama işte trafik maalesef berbat.

1|0
    0|0
  • taşı toprağı altın

0|0
    0|0
  • Baküye benzer :)

1|0
    0|0
  • Feci biyer😄

1|0
    0|0
  • Bildiğin şehir binalar falan var büyük arabalı caddeler felan ışıklı yollar

1|0
    0|0
  • Tarihi yerleri
    Lüks yerleri çoktur. :)
    Ama semtine göre değişir...

1|0
    0|0
  • guzel ben merak ettım taksım tarlabasın gıdememdım bır ay kaldım kuaforluk cııcn hemen gııtım bıze gore degılll

0|0
    0|0
  • harikadır trafik hariç

0|0
    0|0
  • Temelli olarak tavsiye etmiyorum hele bide hiç burda kalmadıysan uzun bir süre; ben daha 18 yaşındayım bıktım bu şehirden.

0|0
    0|0
  • Dikkat et köprüyü satmasinlar sana :D

0|0
    0|0
  • Gel gez Bağcılar'a uğramadan gitme 😀

0|0
    0|0
  • 7 tepeli tarihi bir şehir işte :)

0|0
    0|0
  • Iyi kadikoyde yasiyorum guzel

0|0
    0|0
  • Tatil amacliysa gelme

0|0
    0|0
  • Boktan biyer

0|0
    0|0
  • sen nerdensin ki?

0|0
    0|0
  • gelince görürsün...

0|0
    0|0
  • kimle gidceksin?

0|0
    0|0
  • Gezmeyemi yerleşmeyemi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bağdat'a git 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • çok güzel burası

1|0
    0|0
  • İstanbul çok hojdir ama benena diyesim geldi

1|0
    0|0
  • Her ilden daha pahali her kose basi pislik insanlar var ama yasamak icin guzel bir yer hediyesi bile var trafik kmler uzunlugunda 😄

1|0
    0|0
  • Gezecegin okadar çok yer var ki

1|0
    0|0
  • Kalabalık, gürültülü

0|0
    0|0
  • Yaşanması kötü geZilmesi muhteşem şehir. Ama bağımlılık yapıyo burda büyüyen gidemez biyere

0|0
    0|0
  • İstanbul anlatilmaz yasanir😊

0|0
    0|0
  • dizilerde gosterdikleri gibi degil bunu bil yeter

1|0
    0|0
    • :D :D abarttim evet ama napyiim hep dizilerin uzerimdeki olumsuz etkisi

• 😂😂😂)

• neresine gelecegine baglı

1|0
    0|0
    • hangi semtine geliceksin, bazı yerler var köy gibi bazı yerler var paris halt yemiş yanında, degişik degişik insanlar tipler hayretle bakabilirsin, çok lüks yerlerde var salaş yerlerde, ama parası olmayan zorlanır okul içinmi gezi içinmi

• Yox) öylesine gezi için

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...