Kızlar gerçekten kendini çok değerli hissediyor mu?

Türkiye'de genel bir durum hakim. Evet, Türkiye cinsel açlığın Afrika'sı. Ama bunun sebebini uzaklarda aramaya gerek yok. Biz orta da milletiz. Her ne kadar laik falan (?) olsakta batı ile doğu arasında gidip geliyoruz. Zaten İstanbul'da doğmuş büyümüş ve doğuya hiç gitmemiş bir insan olarak bile rahatlıkla söyleyebilirim ki İstanbul gibi bir memlekette dahi durum aynı. Nedir bu durum? Hep gördüğüm şey erkeklerimiz (evet ben dahil) batıya oradaki rahatlığa özeniyor. Kızların ise Türkiye'de daha çok trip attığı ve zor erişildiği biliniyor ama sorun şu ki; bu durum yüzünden her iki tarafta da dengesizlik oluşuyor. Tamam, 600 yıl şeriatla yaşamış olabiliriz. Tamam 100 yılda İzmir ve civarında ki güzel şehirlerimiz dışındaki şehirlerimiz bunun etkisinden pekte çıkamamış olabilir ama sizce de artık görmemiz gerekmiyor mu? Kızlar kendini bu kadar ağırdan sattıkça erkekler daha çok abazalaşıcak ve denge bu şekilde bozulduğu için sadece elde etmeye yönelik girişimler, türlü sapıklıklar vs. Tüm iyi niyetime ramen çok yanlış anlaşılma ihtimaline sahibim. Çünkü soruyu yine Türk milletine soruyorum. Efenim sapık değilim sadece şu zihniyetten şikâyetçiyim. Türk erkekleri abazadır vs. Bu algının, sapık dediğimiz insanların nasıl oluştuğuna değinmek istiyorum. Eğer bir şeyi ne kadar baskılarsanız o kadar patlar. Bu evrenin kanunudur. Bir balonu çok sıkarsanız patlar. Her şeyde aynı. Demem o ki kızlar kendini bu kadar ağırdan almasa, konuşmaya çalışan erkeğe direk "uff snane be slk. s" muamelesi yapmasa. Kısaca bu dengesizliği yaratan asıl faktör ortadan kalksa ortada sapıklık falan kalmaz diye düşünüyorum.
Bu bir bence değil. Bu bir soru sorum şu. Konu çok farklı bir yere gidecek ama cidden psikolojim bozuldu benim. Kızlara her yerden istek geliyor sosyal medya uygulamaları vs mesajlar. Ben olsam kendimi çok değerli hissederdim. Herkes bana bakıyor peşimden koşuyor vs. Cidden bu durumda olan kızlar kendini nasıl hissediyor? Son derece samimiyetle soruyorum. Hiç bir ima vs yok.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahatsız hissediyoruz tabiki burada dahi mesajlarımizi kapatmak zorundayız. İlişki Durumu Sorulmadan terbiyesizlik başlıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...