Direksiyonda kadin gördügünüzde ilk akliniza ne gelir?

Direksiyonda kadin gördügünüzde ilk akliniza ne gelir? Derhal uzaklasir misiniz? Tepkiniz ne olur?
tešekkürler 😊

1|2
7|56

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence soru olmamis neden kadinlari yeriyorsunuz ki bana dogru gelmedi acikcasi ve bir kadinin sormasi daha ilginc gayet guzel araba kullanan kadinlar var bircok erkekten daha iyi daha dikkatli kullaniyorum hemde egosuz aman beni solladi sıkıstırıyim felan gibi beyin yoksunu insanlar cok maglum.. firsat vermeyelim lutfen..

1|0
    0|0
    • Bence de kadinlar daha dikkatli ve iyi kullanir, soru sorarken de kotu bir niyetim yoktu. Sorry 😊

• Evet, Allah sabir versin tum bayan suruculere 😊

• Amiin insAllah 😊

Erkekler Ne Diyor 55

• kadın olması neden dıkkat ceksınkı ... hayat erkekleremı aıt sadece... suudı arabvıstandada bole dusundukjlerınden kadınların araba kullanması yasak ... geri kafalılık ve onyargı bence kadın soforler cogalmalı kı mıllet artık olagan bırsey oldugunu anlasın bir gariplik yok yani

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Kötü sürmüyorsa sorun yok.

1|0
    0|0
  • Yolda gidişinden hemen anlarım ne tip olduğunu.. Eğer yolun solundan en düşük süratte gidiyorsa bilin ki o mutlaka kadındır.. Otabanda her kesin en az 100 km hızla gittiği yerde orta şeritte 70 km sürat ile giden varsa o da kadındır..

1|0
    0|0
  • Yoldan hızla uzaklaşıp kaldırımda bekliyorum buyur geç ablam diyorum

1|0
    0|0
  • Düsüncem: Kaza yapma oranim su anda %60 oldu. Kaç burdan.. bas gaza baaaaaasss.

Yaptigim: Kadina bakip, oha makyaj yapiyor derim :D

2|0
    0|0
  • Piyero gece berrak uyumuştu. leylak sabunuyla yıkanmış tertemiz çarşafların kokusunu teneffüs ettiğinde, Elenoranın narin boynuna İnci kolyeyi takarken hissettiği kokuyu hissediyordu. o gece elenoranın hayaliyle uyuyup sabaha mutlu uyandı.
    Kaybedecek zamanı yoktu. Paris lisesinde okurken sıra arkadaşı can dostu sırdaşı Andre'yi ziyaret edip, hem sıkı sıkı sarılıp hasret gidermek, hemde Elenorasına kavuşmak için yardım isteyecekti.
    Otelden ayrılırken resepsiyonist bayana günaydın diyip tebessüm etti. Andre'nin adresinin yazılı olduğu pusulayı birkez daha gözden geçirip cebine koydu. Elenora için yazdığı mektubu halen göğü üzerinde kalbine en yakın noktada taşıyor onun varlığıyla hayata bağlanıyordu. Sokağa çıktı. Birkaç adım attıktan sonra sokaktaki satıcıların etrafında dilenen çocukların sefil halleri gözüne çarpınca yüreği parçalandı cebinden çıkardığı 2 frangı çocuklar arasında pay edip, içinde yaşadığı sevinci çocuklarla paylaşmak istemişti. Yoldan geçen ilk atlı arabayı durdurdu. Arkadaşı Andre nin az önce okuduğu adresi hafızasının derinliklerine işlemiş zihnine kazınmıştı. kaplan atikliğinde arabaya sıçrayıp tek adımda koltuğuna yerleşerek, kendinden emin ve vakur bir sesle Mirror sokağı dedi.
    Başını hafif Piyere dönerek Derhal diyen sese odaklandığında bir kadın sesi olduğunu farketti. Simsiyah saçları başına giydiği şapkadan dışarı taşmış omuzlarına kadar inen örgülü halini farkedince bir an gözgöze geldiler. Kadın gülümsüyordu. İstemsiz olarak kadının omuzlarını kollarını belini ve kalçasını saniyenin yarısı kadar bir zamanda gözlemleyip içinden ne kadarda güzel kadın şeklinde düşünürken, Kadının deh sesi piyerin bir an kendisine gelmesini sağladı. Gülümsedi piyer. İlk kez araba kullanan bir kadın görüyor ve onun arkasında oturmuş şapkasının ardından sallanan örgülü ipeksi saçını seyrediyordu. İlk düşündüğü şey Elenorasının saçlarıydı. :)

0|0
    0|0
    • 😊😊 harika bir film izliyorum Şu an 😊

• tamam demekki bu karakter iş yapmadı öldü senaryoda

• Daha görmeden önümdeki arabayı kadın kullanıyorsa bu kesin kadın diyorum ve bugüne kadar hiç yanılmadım.

1|0
    0|0
  • '' Helal olsun benim alamadığım ehliyeti almış , kazasız belasız '' bunu söylemiyorum ama temennim bu yönde.

1|0
    0|0
  • tebrik ederim hep

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yaşamamak için biran önce geçerim

1|0
    0|0
  • Sevinirim mutlu olurum 😊

1|0
    0|0
  • Dikiz aynasına bakar gözlerinin içine bakmaya çalışırım :)

1|0
    0|0
  • Ben hümaniat bir insanım xinsiyet ırk mırk ayırmam kırarım aönüne hemen ;))

1|0
    0|0
    • 😄 kirmayin yaaa yol verin hakkimiz 😊

• heheheh neyse konuyu dallanıp budaklandırmayacağım:D

• 3 gun onceki sey yaaa ne dedigimi bike unuttum 😄

• Ben sollarken tamamen onun aracini ve en ufak reflekslerini kesiyorum psikolojim bozuluyor hizli gecemiyorum önsezi duygum +99 oldu 😂

1|0
    0|0
  • araba kullanan kadın gelir

1|0
    0|0
  • Genelde uzak duruyorum 😊

1|0
    0|0
  • En yakın üst geçide çıkmak. Orada daha güvende olabiliyorum.

1|0
    0|0
  • hemen yanından geçiyim de bana çarpmasın

1|0
    0|0
  • Sen ve sorularin valla ben tedirgin oluyorum acikcasi hemen kaciyorum :)

2|0
    0|0
  • Temkinli olurum tepkili olmam 😊

1|0
    0|0
  • Dikiz aynasında makyaj yapmıyorsa sıkıntı yok. he bide koca yol sadece onlara ayrılmış gibi aheste aheste gitmiyorlarsa...:)

1|0
    0|0
    • Düzeltme yapayım. bayanlardan biri iyi şöför olduğunu ifade etmiş. doğrudur, içlerinde ralli pilotu gibi araç süren, makas atan, arabanın hakkını veren bayanlarda var ama maalesef belki %10 kadar en fazla. ne diyelim, hemcinslerinizin de sizin gibi olması ümidi ile.

• Cok bisey dusunmem ama sollarken daha bir dikkat ederim. Malum dikiz aynalariyla bazilarinin pek arasi yok.

0|0
    0|0
  • Hatuna bakarum güzelse, arkasından hafif yaklaşır tamponuna tıklarım. Sağa çeker tıpış tıpış gelmesini beklerim. Artık avucumda kadrajımda ilgimde oltama rakılan sazan gibidir. Har ateşli mangalda kızartıp çıtır çıtır yemek gerekir 😄😆😅😬😁😂😄😘😜😜😛😠😆😅😂😀

0|0
    0|0
    • 😄😄😄 delisiniz siz yaw bu ne 😄

• Ok, sorarim. Ama simdilik iyi geceler. :) benim saat 01.00 hoš sohbetiniz ve sorularimi bolca sevdiginiz icin tesekkurler 👍🏻😊

• Orası neresi merak ettim. İran mı?

• Yanina gidip el salliyorum 😂

1|0
    0|0
  • Kadınların da büyük yeteneklere sahip olduğunu bir kez daha anlarım.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Dikkatli olmak lazım diye düşünürüm. Geçenlerde kaldırımda yürürken kadının biri arkasına bakmadan geri geldi, az daha eziyordu beni, hızlıca çıktım ordan, aklımdan geçirdim kim bu manyak diye bir baktım bir tane kadın :D Yine geçenlerde bir araba gördüm sağ sinyali açık yolda dümdüz gidiyo, hiç sağ yola dönmedi, sinyal açık, bir de telefonla konuşuyo, sürücüye bir baktım yine kadın. Demekki bunlar bu işi pek beceremiyor..

0|0
    0|0
  • Trafik canavari geliyor diyorum

0|0
    0|0
  • Kadin sofor yoktur allaha emanet giden arac vardir sozu geliyor direk

0|0
    0|0
    • Hadi ama yaa, niye?

• Hmm, no comment. Siz kararinizi vermissiniz
      Tesekkurler 😊

• Anlattigim gibi karar vermek icin yeterince tecrubem oldu, rica ederim 😉

• genelde uzak durarım bayan sürücü panik olmasın diye ama usta şöfürse ayırt etmeksizin yoluma devam ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Direksiyonu tutuşuna göre diyelim.. direksiyona sarılmışsa kaçarım..

1|1
    0|0
  • 6yıldır trafikteyim hiç vukuatim yok bu erkekler fazla abartıyor.

1|0
    0|0
  • Bir keresinde adamın biri makasla sıkıştırmaya çalıştı ben onu sıkıştırdım sonra arkadan biraz dokundurunca durdurdu ve sopayla dövmeye geldi :D Sonra beni görünce pardon hanımefendi kadın olduğunuzu tahmin edemedim öyle şeyler yapınca dedi gitti :D

1|0
    0|0
  • Bizim Türk kadınları sağlam kullanıyor arabayı ama ben nedense sarı kafalı bir hatun abla görünce sollasam da kurtulsam derdine düşüyorum :))

1|0
    0|0
  • Kadının ehliyeti varmış araba kullanıyormuş asd

1|0
    0|0
  • Allah a emanet sürücü 😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...