AVM'de rezil oldum ne yapabilirim?

Ankara'da avm'de bir mağazaya gittim. Bir elbise beğendim ve kasaya doğru gittim sıra bekliyordum önümdeki kadından şüphelendim çünkü arada bana garip garip bakıyor ve önüne dönüyordu bunu neredeyse 3 kere yapmıştı en sonunda kadın dayanamadı telefonundaki bir adamın fotosunu gösterip : '' Sen bittin kızım ! '' bende şaşkın bir yüz ifadesiyle kadına bakıyordum. Hiçbir şey anlamadım önce kadının deli olduğunu düşündüm sonra '' Utanmaz , terbiyesiz. Utanmıyormusun bir aileyi yıkmaya nasıl yaparmısın bunu kardeşim '' o an utancımdan yerin dibine girmek istedim anlatamam size. Kadınla konuşmaya çalışıyordum ağazımı her açışımda beni susturuyor kelimeleri yutuyordum resmen. Kimbilir kaç kişinin gözleri benim üzerimdeydi. En sonunda''Anlamıyorum hanımefendi , ne oldu neyden bahsediyorsunuz?'' dedim gayet sakin bir ses tonuyla o benim aksime haykırıyor '' Kızım yemezler bu numaraları kocamla yatarken zevk aldınmı ha nasıldı?'' '' Sana kaç lira verdi?'' kadının beni başka birisiyle karıştırdığını anlamıştım ama ne dersem diyim bu kadını susturamayacak gibiydim utancımdan elbiseyi bir kenara koyduktan sonra mağazadan uzaklaştım ama kadın arkamdan cüzdanından çıkardı 300 tl gibi bir parayı yere attı ve '' istediğin şey bu mu al ve artık aileleri yıkmayı bırak '' dedi inanın kendimi gerçekten bir kardeşim gibi hisettim. Bu anı nasıl unutabilirim? her hatırlayışımda sinir krizi geçiriyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar kardeşim yerine o*uspu çoçuğu olacak ks düzeltmiş

0|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...