AVM'de rezil oldum ne yapabilirim?

Ankara'da avm'de bir mağazaya gittim. Bir elbise beğendim ve kasaya doğru gittim sıra bekliyordum önümdeki kadından şüphelendim çünkü arada bana garip garip bakıyor ve önüne dönüyordu bunu neredeyse 3 kere yapmıştı en sonunda kadın dayanamadı telefonundaki bir adamın fotosunu gösterip : '' Sen bittin kızım ! '' bende şaşkın bir yüz ifadesiyle kadına bakıyordum. Hiçbir şey anlamadım önce kadının deli olduğunu düşündüm sonra '' Utanmaz , terbiyesiz. Utanmıyormusun bir aileyi yıkmaya nasıl yaparmısın bunu kardeşim '' o an utancımdan yerin dibine girmek istedim anlatamam size. Kadınla konuşmaya çalışıyordum ağazımı her açışımda beni susturuyor kelimeleri yutuyordum resmen. Kimbilir kaç kişinin gözleri benim üzerimdeydi. En sonunda''Anlamıyorum hanımefendi , ne oldu neyden bahsediyorsunuz?'' dedim gayet sakin bir ses tonuyla o benim aksime haykırıyor '' Kızım yemezler bu numaraları kocamla yatarken zevk aldınmı ha nasıldı?'' '' Sana kaç lira verdi?'' kadının beni başka birisiyle karıştırdığını anlamıştım ama ne dersem diyim bu kadını susturamayacak gibiydim utancımdan elbiseyi bir kenara koyduktan sonra mağazadan uzaklaştım ama kadın arkamdan cüzdanından çıkardı 300 tl gibi bir parayı yere attı ve '' istediğin şey bu mu al ve artık aileleri yıkmayı bırak '' dedi inanın kendimi gerçekten bir kardeşim gibi hisettim. Bu anı nasıl unutabilirim? her hatırlayışımda sinir krizi geçiriyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar kardeşim yerine o*uspu çoçuğu olacak ks düzeltmiş

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

• Allah belasını versin o kadının. Nasıl iftira atmış sana. bir de para atmış saygısız. Ayrıca sen öyle bir şey yapsan bile o salak kocasının suçu s*kine sahip çıkamayan bir adamla evlendiyse bu da onun suçu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ah be ablacım, neden böyle durumlarda "cadı" tarafınızı göstermezsiniz. Arasana polisi, şikayetçi ol ya da güvenliği çağırtır.

2|1
    0|0
  • Madem boş yere o kadar zılgıtı yedin. O 300lirayı gidip alıp cebine atman gerekerdi. O para helal sana 😏 alış veriş yapardın o 300 lirayla

3|1
    0|0
  • Haklıyken orayı terk ederek haksız duruma düşmüşsün, polisi arasaymışsın keşke dava açsan para alırsın bile, kadın senin onurunu kırmış insan içinde, bence güvenlik kamerası görüntüleri silinmemiştir savcılığa git bu gün bu saatte böyle böyle oldu die şikayet et..

0|0
    0|0
  • Zamanla geçer sis

0|0
    0|0
  • Bida o avmye gitme :D

0|0
    0|0
  • Sen değilsen o kişi benzettiğini ortaya koymadan oradan ayrılmaman lazımdı

0|0
    0|0
  • Gidip güvenliğe şikayet etseydin, hatta polis bile cagirsan olurmuş, birini bir suçla itham etmek, gerçek değilse iftiradir, tazminat davası bile açabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Sen yanlış yapmıssın. Adeta suçu kabullenmiştin. Ben olsam asla altta kalmazdım. Önce güvenlik çağırır olayı tutanak altına aldırır,, sonra şikayetçi olurdum.

0|0
    0|0
  • bence o kadinda bir komplex var her guzel kadini kendisine rakip olarak goruyor ve kocasinin onu aldattigini dusunuyor. guzellik bazen basa bela galiba

1|0
    0|0
    • güzel değilim

• Ayrıca kadın gayet hoş bir bayandı yeşil gözlü dolgun dudak bir çok erkeğin isteyeceği tipten

• Ben senin yerinde olsam bir tarafıma takmazdım. 300 tl yı da alırdım elbiseyi geri verir daha güzelini alırdım.

1|0
    0|0
  • şaka gibi ya trolmüsün sen? bu anlattıkların gerçekmi kızım senin dilin yok mu niye savunmadın kendini niye demedin mnyakmısın sen ya sen ne konuşuyorsun o kişi ben değilim sen benimle nasıl böyle konuşursun polisi çağırmadan defol git burdan deseydin hakaret etmiş sana, rezil etmiş sende gitmişsin. inanıyımmı bilemedim.

0|0
    0|0
  • Benzetmiştir swni birde kadıne erke gibi olmuyor malesef elinden kolayaca kurtulamıyorsunuz polis çagırsanda faydası yok

0|0
    0|0
  • Kendini savunmaliydin.

0|0
    0|0
  • Şaka gibi haklıysan niye gittin :D

1|0
    0|0
    • Ben çok güçsüz bir karaktere sahibim dayanamam öyle şeylere eğer gitmeseydim oracıkta ağlayacaktım eve geldiğim kriz geçirdim zaten

• Ben olsam sen kim oluyosun land er polisi arardım. Gelirdi hakaretten tazminat felan köşeyi dönerdim :D

• Unutursun zamanla. Üzülmüşsün :)

0|0
    0|0
  • Cocukmusun sen niye orda hakkini savunmadinda biraktin gittin sen oyle biraktin etraftakiler ne dusunmu aa dediler kicasiyla yatmiss kizimm

0|0
    0|0
  • Çok uzunmuş :D

0|0
    0|0
  • Ne desem bilemedim çölde kutup ayısı bulan bahtsız bedevi gibi olmuşsun

1|0
    0|0
  • Unut gitsin

0|0
    0|0
  • Sakin ol bir kac gune gecer merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bana yapacak birisi öyle bişey ha ortaliği ayağa kaldiririm sen susup kaçtin mi?

1|0
    0|0
    • Malesef bende bu huyumdan nefret ediyorum çok utangacım

• Keske gitmeseydin aglasan bile ispatlasaydin sen olmadigini kadin paranoyak olmus anlasilan kocasi sayesinde takma bosver

0|0
    0|0
  • bir de dinleyip çıkıp gittin öyle mi? Ben olsam o kadını evire çevire bir temiz döver öyle çıkardım o mağazadan. Sende iyi sabır varmış

1|0
    0|0
  • İnandırıcı gelmedi nedense

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir şey gerçekten
    Hayır kocası şerefsizse suçu olmayan bir kıza neden hunharca saldırıyor

1|0
    0|0
  • Parayı alıp gpderdim ben olsam. Kısa gunun karı.

0|0
    0|0
  • baskın bir karakter olsaydın karının çenesini kapatmayı bilirdin. Polis çağırırdın en basiti olur biterdi.

0|0
    0|0
  • Ne diyorsunuz be kesin sesinizi! diye çikismaliydin.

0|0
    0|0
  • düşünmene bile değmez, sen öyle bir şey nasılsa yapmadın niye boşuna üzülesin ki oradakiler zamanla senin yüzünü bile hatırlamaz

0|0
    0|0
  • kocası kaç kadınla... yaptıysa seninle karıştırmış ben olsam orda iteklerdim noluyo beeee diye

1|0
    0|0
  • Sikayet et

0|0
    0|0
  • Oha bu ne kamera şakası mi

0|0
    0|0
  • Keşke sessiz kalmasaydinda kendini savunsaydin

0|0
    0|0
  • Off cok kotu bir durum, Allah kimsenin basina vermesin. Zamanla unutursun İnsallah bacim. Her aklina geldiğinde benim sucum degil de kendi kendine

0|0
    0|0
  • Kesin kocasınıda hiç dinlemediği için başkalarına kaptırmıştır o😂

1|1
    0|0
Yükleniyor...