Ciddi soruyorum bu törör olayları nasıl bitecek?

Arkadaşlar akp hiç sevmiyorum tayyibide ama artık şu terörü bitirmeleri gerekmiyor mu? Her şeyin başı onlar zaten öcalanla el sıkışan, barış yapıp onları güçlendiren yani artık bunlarıda geçtim ne zaman bitecek bitirsinler bitsin artık durmadan patlama mı olcak ya ben böyle yaşamak istemiyorum..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• En ufak terör lehine laf edeni şehir meydanında asacaksın. Leşleri orada çürüyecek. Böylece rahatça biter

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Terör yazmayı öğren. Sonra gir bu işe.

0|0
    0|0
    • terör kelimesiyle siyaset ve patlamaları bağdaştıran bu beyin yapısı ile sen bence hiç girme bu işlere ablası

• Akp çok büyük pişmanlık yaşadı. Açılımı yapması hataydı ama hatasının farkında şehitlerden çok çok fazla terörist geberiyor. Kökünü kazıyacaklar yakındır yalvarıyorlar tayyip e tekrar barış yapalım diye ama bir daha düşmem o hataya diyor resmen

Erkekler Ne Diyor 6

• bitmeyecek. imkansız. osmanlı'nın çöküş döneminden bu yana ülke üstünde oyunlar oynanıyor ( masonlar ).
    en iyi ihtimalle pkk biter. sonra onun yerine başka bir örgüt gelir. sonra o biter. kısır döngü bu şekilde devam eder

0|0
    0|0
  • Türk bünyesini mikroptan temizleyecek en güzel tedavi usulü:katliâm!

Hüseyin Nihal ATSIZ

1|0
    0|0
  • 80 lerden bu yana gelen saçma özerklik çabaları hiç bitmeyecektir kısaca türkiyenin özeti şu dur
    it ürür kervan yürür

0|0
    0|0
  • Yılanın başını ezmedikçe bitmez. Yılanın başı görünmüyor ama onu bulman lazım.

0|0
    0|0
  • Hepsi geberince

0|0
    0|0
  • Bitmeyecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ocalanı çıkart as meydanda gebert bakalım ne oluyor ama dotleri yemiyor tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...