#Cezaevi Islah Eder mi?

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @siray @чαğмυяeятešı

• Evet Eder.
    33% (4)50% (6)42% (10)Oy Ver
  • Hayır Etmez.
    50% (6)33% (4)42% (10)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    17% (2)17% (2)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiye ve işlediği suça göre değişir fakat pek fayda vereceğini sanmıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• etmez hayır

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Karaktere göre değişir eğer ki yaptığı hatalardan ders almak yerine zevk alıyorsa insanları kandırmayı mağrifet sanıp hayatını stratejiye çevirirse birşey katmaz o kişi daha çok çeker ayrıca son resime bayıldımmm☺

0|1
    0|0
  • Etmez.. Daha etkili yöntemler gerekli.

0|1
    0|0
  • Etmez daha cok kiskirtir cikinca yapacagi seyleri hangi gardiyani oldurecegini dusunur

0|1
    0|0
  • hayır etmez

0|1
    0|0
  • Ne yapıpta girdiğine bağlı..

0|1
    0|0
  • Kişiye gore degisir

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Asla etmez bu şekilde oldukça.. Adamı hapsetmeyeceksin işe koşacaksın deli gibi anasından emdiği burnundan gelecek.. Öncelikle boşandığı eşini veya sevgilisini öldürenler ile Alkollü araba kullanııp ölüme neden olanlar derhal asılmalı.

0|1
    0|0
  • Yok arkadaş ıslahta olmaz iflahta hani kesin bir şey demiyorum hiç bir şeyden emin olamadığın kadar bu durumda öyle bir şey insanın kendisinde biten bir durum değişmek çok ama çok zordur, boşuna dememişler bir insan 7'isinde ne ise 70'inde de odur durum ondan ibaret.

0|1
    0|0
  • Akıllı bir insan cezaevine düşer ama 1 kere düşer orada düşünür pişman olur suçtan uzak durmaya çalışır bu böyledir, cezaevi mahkumlarının yaşadıkları kolay degil Allah yardımcıları olsun.
    Birde olayın os tarafı var ben onlara seri suç makineleri diyorum ne cezaevi ıslah eder ne hücre cezası onlar sürekli suç işler birşey düşünmezler 5 lira için adam vururlar.

0|1
    0|0
  • eder

0|1
    0|0
  • Kimini akillandirir
    Kimini hirslandirir

0|1
    0|0
  • insanın özgürlük kavramını yeniden keyfettiği zamanlar
    tabi sütten kesilmiş kuzu olacak

(her insanı islah etmez)