10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?

10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?

• Zehirsiz yılanlarla ve akreplerle dolu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    4% (1)11% (1)6% (2)Oy Ver
  • Parçalanmış ve çürümüş insan cesetleriyle dolu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    12% (3)0% (0)9% (3)Oy Ver
  • Karnı doyurulmuş aslan ve kaplanlarla dolu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Azis ve Bülent Ersoy'un olduğu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    21% (5)11% (1)18% (6)Oy Ver
  • İdrar ve spermle dolu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Benim olduğum oda (Sohbet ederiz)
    54% (13)22% (2)45% (15)Oy Ver
  • Kezoların ve kekoların olduğu oda10 milyon dolar ödül karşılığında bu odalardan birinde 24 saat saat boyunca kalsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
    5% (1)56% (5)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim olduğum oda (Sohbet ederiz)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• G yi seçtim 12 sene adana da yaşamışım bir oda vız gelir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kezolar ve kekolar aslan yilan azis ve bülent ersoy hariç kalan şıklar olur yani neden olamasın ki😄😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin olduğun oda :D

0|0
    0|0
  • O kız nabiyo lan 😂

0|0
    0|0
  • Ashhah sondaki resim ne yaa

0|0
    0|0