Tuvaletler ile aranız nasıl ve kullanımlarda sizden sonrakine yönelik saygınız var mı?

Parçayı dinlerken ve videosunu izlerken geldi aklıma bu soruyu sormak...
Tuvaletler...
Tuvalet denildiğinde hepimizin aklına çoğunlukla fizyolojimizin artıklarını boşaltmak gelir. Asıl amacı da budur zaten! Ve bu sebepten ötürü genelde çoğu kişi fazla durmayı ve uğraşmayı sevmez.
İhtiyaç giderilir ve çıkılır gidilir...
Ama, bir de tuvaletleri tıpkı videodaki gibi garip amaçlar doğrultusunda kullanan kişi veya kişiler var. Çoğunluk temizlik anlayışından yoksun bir şekilde sifonu bile çekmezken azınlık aldığı tuvalet eğitimine riayet ederek hareket eder.
Temiz bırak ki temiz bulasın hesabı...
Bir de hiç olmadık bazı şeyler için tuvaletleri kullanan insanlar var. Aslında video bunu çok iyi özetlemiş.
İnsan bakarken ister istemez geçmişte veya yakın gelecekte yaşadığı komik ya da sinir bozucu bazı anıları hatırlayabiliyor.
Soruya gelecek olursak...
Umuma açık tuvaletleri, adabına uygun şekilde kullanır ve temizliğe dikkat eder misiniz?
Sizden sonraki kişilerin kullanımına yönelik anlayışla hareket eder misiniz?
Temizlik görevlilerine faturayı kesmek yerine, az da olsa batırdığınız sağı solu temizleme çabası gösterir misiniz?
Son olarak başınızdan geçen en ilginç tuvalet anısı nedir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• elimden geldiği sürece dışarıda kullanmak istemiyorum hiç hijyen değil

0|1
    0|0
    • Ben de bu konuda hemfikirim sizle...
      Eskiden sırf bu huyum yüzden pek çok zor durumda kalmıştım.

• Eig icin tesekkurler

• Rica ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dikkat ederim bu konuda. Temizlik ve hassasiyet olmazsa olmazimdur bu konuda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En ilginc tuvalet anim kucuk kuzenimle avmye gittigimizde yasadigimdi herhalde. Kadinlar tuvaletinde klozette ayak izleri vardi:(( kizi kucakladim ama belim koptu yani isetene kadar. Ki bizim fakultenin wcsinde de ayak izleri gormustum nasil tunuyolar acaba.

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/9oOMOk.png şu duvar yazısı geldi aklıma..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• saygım vardır

0|0
    0|0
  • Utanarak sicarim darilmasin diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...