Kızların dostluklarımı erkeklerin dostlukları mı daha samimi?

Aynı cins ile kurulan dostluklarda hangisi sizce daha samimi kızkıza vs erkek erkeğe !!! Nedenleriyle lütfen😉

Güncellemeler:
Arkadaşlar aynı cins ile sıkı dostluktan bahediyoruz. Kızların görüşü genelde sıkı dost dahi olsa birbirlerini çekememezlik durumundan dolayı erkelerin birbirleriyle daha samimi dostluk kurdukları yönünde

0|1
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin dostlukları daha sağlam ve daha samimi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsiyet fark etmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kızkıza daha iyi ya erkeklerin yanında ne kadar iyi olursa olsun kızlarla olduğu kadar rahat konuşup eğlenmiyorsun

0|1
    0|0
  • kızların dostluğunda eğer kız lez değilse uzun ömürlü olur, tabi aralarında kıskançlık duygularının oluşmayacağı türden dostluklarda geçerli... rekabetçi durumları olmamalı
    erkeklerle dostluk en başında iki tarafında flörttü varsa ya da sadece erkeğin varsa : gene dostluk olarak uzun vadeye yayılır
    ama erkeğin flörtü yok olduğu halde dost görünüyosa altından ilanı aşk çıkması yakındır... çünkü tanımak için sinsice arkadaşlık postuna bürünmüştür

0|1
    0|0
  • Erkeklerin tabiki

0|1
    0|0
  • erkeklerin

0|1
    0|0
  • erkeklerin dürüst ve netler bana karsi

0|1
    0|0
  • Erkeklerinki daha samimi çünkü kıskançlık ve çekiştirme yok aralarında. Kızların genelde çoğu zaten yapmacık kaldıki arkadaşlıkları samimi olsun.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin

0|1
    0|0
  • Erkeklerin bence. Kıskançlık fesatlık çıkarcılık bencillik olmuyor genel olarak gördüğüm

0|1
    0|0
  • ikiside eşit. çünkü ikiside insan...

0|1
    0|0
  • erkeklerinki bence

0|1
    0|0
  • Erkeklerinki tabiki. Kızlar birbirinin ardından anca gıymet yapsın

0|1
    0|0
    • Çoğu yorum bu yönde ben bukadar olacağını tahmin etmiyordum

• ayrım yok...

0|1
    0|0
  • Anlastigim kız arkadaşlar tabiki. karşı cinsle mesafe olmalı her zaman

0|1
    0|0
    • Senin koz arkadaşınla olan ilişkin mi daha samimi yoksa erkeklerin dostlukları mı? Soru bu aslında

• Kız arkadaş tabiki daha rahat insan

• Bence erkeklerin

0|1
    0|0
  • Erkeklerin gibi

0|1
    0|0
  • Dost dosttur bencee

0|1
    0|0
  • Erkekler de kızlarda 😊

0|0
    0|0
  • Erkeklerin gordugum kadariyla. Ben dostumdan bir defa kazik yedim o yuzden bu kaniya vardim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerin

0|1
    0|0
  • Kızlar sürekli birbirini kıskanacaktır.

0|1
    0|0
  • Kızlara güven olmaz, erkek tabiki, ama bir kız için dostunu satan abazalar hariç..

0|1
    0|0
  • Tabiki kızların

0|1
    0|0
Yükleniyor...