Kaslı erkek çekiciliği yalanmış biliyor musunuz?

2 sene uğraştım kas yaptım. Taş gibi vücudum oldu. Lakin boşmuş kardeşlerim. Kas yapacaksanız kendi hobiniz için yapın kızların nazarında çokta önemli değil. Niye mi? Ulan bende taş gibi vücut var bir tane kız ayarlamak için kırk takla atıyorum. Bir arkadaşım var çocuk sıska üflesen uçacak ama gel gör ki yakışıklı, yoldan geçerken kızlar benim vücuduma değil onun gözlerine, dudaklarına bakıyor. Okulda çocuğa yakınlaşmak için türlü türlü bahaneler uyduruyorlar Yani arkadaşım olmasa sıkı bir dayak atardım. Neyse sonuç olarak yakışıklı değilseniz kasmış, vücutmuş boş bunlar. Sen gider senelerce çalışır vücut yaparsın ama yakışıklı erkek bir bakar kızı bitirir.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Kastan öte tipten öte karaktere de bakıyoruz. Kendi adıma konuşayım.
    Kızlar icin kas yapan erkekler resmen ben buradayım diye bağırıyor. Bizim okulda da var bir tane Allah affetsin yani o kadar mı sığ olunur o kadar mı tiksinc olunur kimsenin onunla konuştuğunu görmedim o kadar kasa ragmen yani once aklınızı fikrinizi geliştirin sonra normal sporunuzu yapın kimse sizden acayip kas istemiyor

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• of boş yapma mk

0|0
    0|0
  • Eee zaten tip onemli

0|0
    0|0
  • sonuçta görsellik önemli arkadaş

0|0
    0|0
  • Kaslı erkekler daha çekici bence

0|0
    0|0
  • TÜRK ERKEĞİ DEDİĞİN GÖBEKLİ OLUCAK AGA

0|0
    0|0
  • Entelektüel erkek çekiciliğidir olsa olsa

0|0
    0|0
  • Benim icin hic kas cekiciligi olmamistiii :Dolmuyorda

0|0
    0|0
    • Vay arkadaş bizi kim kandırdı zamanında.

• Kendi kendinizi kendiniz kandiriyorsunuz, :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende kas çalışıyorum haklısın.
    Vücudu umursayan yok.
    Vücut kendin için yapılır.

0|0
    0|0
  • Aha bu bir DRAMDIR

0|0
    0|0
  • valla aga bana da herkes yakışıklı adamsın nasıl kız arkadaşın olmaz diyorlar. kaç tane arkadaşım spora gidip kas yaptıysa manitaları var hepsinin.

0|0
    0|0
  • Kasla tavlanacak kadar ucuz olan kızlar yatağa atılacak en kolay kızlardır

0|0
    0|0
  • Bence onun senden farki kas falan degil beyni var kullaniyor 😊

0|0
    0|0
  • Dil lazım

0|0
    0|0
  • Beyin kası daha etkili

0|0
    0|0
  • Parası olanda o cocuğu bitirir sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • kardeş sen yanlış yerdesin : DD turk kızına yaranamazsın yabancı kızlara yönel onlar tipe bakmaz . kasa da bakmaz aslında . biraz paran olcak eglenmenize bakcaksınız.

0|0
    0|0
    • Abi öyle ilişkiden bahsetmiyorum. Yoksa kasın işe yaradığı discolar barlar elbette var. :) Ama bu daha çok bir erkek nasıl çirkin ama fiziği iyi bir kızla bir gecelik yatıyorsa. İşte bu o oluyor. Yani benim bahsettiğim farklı bir şey.

• he kaslarına kimse aşık olmaz zaten tahrik olurlar en fazla

Yükleniyor...