Sizce insanlar 7sinde neyse 70 inde de o mudur yoksa değişebilirler mi?

Ben insanların değişemeyeceklerine inanıyorum nasıl başladıysa öyle gider diye düşünüyorum en yakın arkadaşım eski sevgilisiyle yeniden barışmış bu sefer farklı olucak biz konuştuk her şeyi değişicek o ben inanıyorum diyor. Bana çok ütopik geliyor böyle şeyler insanlar kolay kolay değişemez bence. Zaten iki insan birbirlerine göre olsalardı ilkinde ayrılmazlardı. Değişip istediğim gibi olacak diye bekleyemem ben olduğu gibi sevemediysem zorlamam heralde onu adam edeyim diye uğraşmak çok saçma geliyor

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• onlar sadece kendilerini kandırmışlar. aynı sorunlar birkaç ay sonra tekrar baş gösterecek tekrar üzülecekler

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların değişmesini istemek ya da beklemek saçma bu tamamen kişinin iradesine bağlı. İnsan kendini geliştirmek, güzelleştirmek istediği sürece her zaman umut vardır. Ama kişinin fıtratı da yadsınamaz bir gerçek.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 7sinde oyuncak severdim artık sevmiyorum
    17sinde insanları severdim artık sevmiyorum
    27sinde fazla çapkın ve uçarıydım
    artık ev kuşuyum

3|1
    0|0
  • bucür cadı ananem her zaman soyler yavrum ınsanlar 7 de ne ıse 70 odur der ben de katılıyorum bırde dedem şoyle der bır ınsandan can cıkar huy cıkmaz bu kışıde bence hıc degışmez sen haklısın bücür cadı

1|0
    0|0
    • bucur cadı karıncalardan kurtulduguna cok sevındım ayrıca

• kesinlikle

1|0
    0|0
  • Değişmez hep aynı kalır

1|0
    0|0
  • Değişmezz
    Sadece maskeler kendisini

1|0
    0|0
  • temelinde değişmez ama kötü yönlerini baskılamayı ve doğru şekilde davranmak için çabalamayı öğrenebilir

1|0
    0|0
  • Değişir sadece bu değişimi tetikleyecek biri bişey lazım.

1|0
    0|0
  • Son dakika: Bursa’da Ulucami yanında meydana gelen ve sebebi henüz belirlenemeyen patlamada 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.

1|0
    0|0
  • Mümkün.

0|0
    0|0
  • temelinde değişmez insan salaksa hep salaktır donuksa hep donuktur hareketliyse hep hareketlidir çılgınsa hep çılgındır bencilse hep bencildir fedakarsa hep fedakardır senin arkadaşında sevgilisiyle beraber olduğu sürece onu hep affedecek çünkü onun yapısıda öyledir tabi affedilmeyecek şeylerde vardır ama bazı konularda affedecek insanın karekteristik özellikleri değişmez iyi insan hep iyidir kötü insan hep kötüdür

0|0
    0|0
  • Koklu degisiklik olmaz ama 7 degilde 18 denseydi daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • degisir..

0|0
    0|0
  • Bir smz var sanırım bu konuya uygun.
    Şekeri kaynatsan olurmu şeker
    Cinsini s... cinsine çeker...

0|0
    0|0
  • Seviyorlarsa hatalarından ders çıkartıp devam etmeye çalışmaları normal. Olur veya olmaz o başka ama 2. bir şansı hak ettiklerini düşünmüşler bu normal. Ayrıca insanlar değişmez sadece olgunlaşır.

0|0
    0|0
  • değişiyor her şey

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Aynen öyle huylu huyundan vaz geçmez

0|0
    0|0
  • Zor değişir

0|0
    0|0
  • hayat sadece sevgiden ibaret değil ben hayatın insanı degiştirebilecegine inanıyorum

0|0
    0|0
  • mizac ve huy değişmez. Davranış kalıbı değişebilir

0|0
    0|0
  • Evet evet 7 sinde neyse 70 inde o

0|0
    0|0
  • hayır degişmez

0|0
    0|0
  • Aynen karınca olayı ne oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Huy degismez hele bir baskasi asla degistiremez. Degisen tek sey hatalar sonucu edinen tecrubedir.

1|1
    0|0
  • Değişmez
    Sadece rol yapar

1|0
    0|0
  • Değişmez ler

0|0
    0|0
  • değişir ya bence

0|0
    0|0
  • Degisir kendimden biliyorum her yil baska bir insanim

1|0
    0|0
  • Evet bu söze katılıyorum

0|0
    0|0
  • degismezler. peygamberimizin (sav) bir sözü var.
    Dag yerini degisir.
    Insan degismez..

0|0
    0|0
  • davranışlar değiştirilemez ama dizginlenebilir mesela kıskançlık

0|1
    0|0
  • "Daglarin yer degistiricegine inaninda huylunun huyundan vazgececigine inanmayin" der susarim😏😏😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...