İzmir'e taşınacağım Karabağ'lar Yeşilyurt semtleri Nasıl?

İzmir'e taşınacağım Karabağ'lar Yeşilyurt semtleri merkeze yakınlık? Alışveriş? Sakinlik açısından Nasıl? İzmir'de yaşayan İzmir bilen arkadaşlar semt önerirseniz sevinirim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi k. baglar yeşilyurt oralar fena değil yaşanır ama uzak merkeze ve eski semtler.

Bornova dersen yakın ama evler eski mesela uyar dersen Bornova iyidir yani yeni evler orda pahali olur zorlar seni..

Ama şahsen Buca 'da oturursan yeni evde ucuza oturursun ve merkezi yakın heryere metrosu otobüsü herşeyi var.
    Şirinyer mesela artık Bornovadan daha hareketli iyi..

0|0
    0|0
    • Buca şirinyedemi

• Şirinyer bucada :D
      Buca büyük biryer çok nüfus olarakta en kalabalık yeri , kötü yerleride var ama iyi yerleri var yani bucanın iyi yerlerine bak evler apartmanlar hep yeni şu an ve kiralar uygun..

• İyi yerleri nereler?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya karabaglar cok da guzel degil ya da ben alisamadim istanbuldan izmire tasinmistik annemin isi dolayisiyla bornovada oturdum evka3te guzel sakin muhit merkezede yakin karsiyakada guzel durumun varsa bostanli karsiyaka ya da bornovada otur

0|0
    0|0
    • Karabağ'lardamı oturuyordunuz

• Yok ama mobilya almak icin gitmistik de pek begenmedim belki de istanbuldan geldigim oraya alistigim icin oyle ama karsiyaka falan daha canli tavsiye ederim

• Para varsa Mavişehir veya Bostanlı öneririm
    Karabağlar güzel ama o tarz yerlerde yerlisiysen rahat olur diğer turlu uyum sağlaman zor olabilir

0|0
    0|0
    • Mersinliyim Mersin'den taşınıyorum çalışalım yer Konak'ta

• Yani İzmir'in her yeri güzel ama öyle yere taşınacaksan yeni yapılan yerlerine taşın öyle yerlerde kafana göre takılamazsın İzmirliler anladı beni 😃

• Peki o semtleri eledim teşekkürler :)

Yükleniyor...