Sizce Psikolojik Destek almalımiyim? Seansi da 100 tl fazla biraz:(?

Boyumu kafama çok takiyorum ailem uzun ben kısayim 167 cm kardesim bile benden uzun bu yüzden hiç disari çıkmıyorum cnk herkesin boyuna bakıyorum iyice kafayı yedim birde A k P mal partisi yüzünden boyum kisa kaldi cnk okullara akıllı tahta taktırdı:)?

Güncellemeler:
Boyu Kısalar gelsin:)
Radiation boy uzamasini durduruyor bilmeyenlere duyrulur akilli tahta o yüzden yani:)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Akp bazı geceler toplanıp ayin yapıyor ve senin boyunu daha fazla uzattırmıyorlar.

Bence şikayet et. Ücretsiz bir yatak ve ilaçların bulunduğu muazzam bir tımarhanenin kapılarını sonuna kadar açmış olucaksın şimdiden tebrikler.

1|0
    0|0
    • agadha ap tal radyasyon boy uzamasini durduruyor

• Önemli değil yaa aptal dediğim icin ozur dilerim :)

• Pislik gibi davranmışım ben özür dilerim. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen biraz sıyırmışsın senin gibi bir sürü takıntılı var ama bunun için doktora gitmiyorlar çünkü basit :) boyunda ideal ne bekliyosun 185 olup da seksi olacağını mı sanıyorsun?

0|0
    0|0
    • 185 olursam erkek gibi olurum

• ay keşke yapmasaydilar ben:)))))

• Merak etme sen böyle iyisin sonra olursa fazlalıkları kestir :D hadi koaly gelsin çıkmak zorundayım kendine iyi bak :)

• 167 azmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayy ayy tahtalar akıllı ama millet sıyırmış

0|0
    0|0
    • Yaa o kadar ozeniyorum size ki ne güzel uzun yaratmış birde bana bak dışarı çıkamıyorum tuzun kuru tabii

• Ayrıca psikolojim bozuk benim:) boy önemli tabii her mesl e kte boy istiyorlar:)

• ana babama mı laf ettn? bana mı öyle geldi. ağzına sıçarımm sennn ona göre. yetmez gelir ananbabana da sıçarm. lafını nereye gönderdigni dogru hesapla

Yükleniyor...