Burdaki Kızların Bir Çoğu Neden Evlilikten Bahseder?

Herkes Neden Evlenme Meraklısı?
Evliler Boşanırken !!!
Evlilik Kurumu Sosyal Hesaplar Yuzunden Sarsılmışken !!!
Her Erkeğin Ya Da Kadının Hayatında 2 İnsan Varken Neden Evlilik?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Allah ve elçisi tavsiye ettiği için.

0|0
    0|0
    • evet doğru ama sosyal hesaptan eş aramak mantıklı mı?

• Allah peygambere evlatlık oğlunun karısı ike evlen dedi. Bunu o dönem tepkiler gelir allahın resulu böyle şey yapar mı diyen insanları engellemek için muhammed uydurmuş olmasın? Evrensel ve kainatın sırlarını paylaştığını iddia eden kitapta yazanlara bak. ?

• Evet çünkü Kuran'da geçmişten ve gelecekten bahsedilir.

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler artık evliliği pek tercih etmiyor. Doğal olarak da kızları korku kaplıyor. ;) Hayatın zorlukları özellikle maddi anlamda insanları evlilikten uzaklaştırıyor. Zaten güven, eğitim hayatı, uzun süreli yalnızlığın getirmiş olduğu yorgunlukta eklenince insanın yaşı alıp başını gidiyor. Kızlarında çocuk sahibi olmak için belli bir yaş limiti var. Otuzlu yaşların başında bu yüzde erkek kafesleme derdine düşüyorlar. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahaha😂 Evlilik bana göre değil

0|0
    0|0
  • kadınların bilinç altı evliliğe programlı tamamen yetiştirilme tarzı

0|0
    0|0
    • hımm bilinç altı evlilikte ise niye millet boşanıyor

• aynen doğru yeri yakaldın ama bu erkek içinde aynı

• erkeklerde evliliğin sıkısına gelemiyor sorumluluk yükünü kaldıramıyor çoğu ve bekar hayatında çok serbestse özellikle aslında evliliğe bakış açısı hep bu yönde evlenınce erkekler kafese kapatılacaklarını düşünüyor

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bardaki kızlar genelde tek gecelik ilişki peşinde koşan kızlardır. Böylesini duymamıştım.

0|0
    0|0
  • Evrimsel bir olgu bu, genlerinde türün devamı için çoğalma fikri var. Bunun için en elverişli erkeği bulup evlenmek istiyor.

0|0
    0|0
    • eyvallah mantıklı gibi ama sitede sorulacak seyler varken evlilik soruları var yani burası eş bulma kurumu gibi

• Kadın ve erkek bunun için yaşıyor. Asıl amaç üremek :)

• Erken evlenenler var bir de. Kendine zaman ayır, gez toz, bir toparlan değil mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...