Sevgilimin babası?

Arkadaslar 3 yillik sevgilim var ve durumlari gayet iyi evlerine 10 un üstünde gelir giriyor ayrica bir sürü arsalari var ve hepsi değerli sevgilim uni okuyor babasi sevgilime sürekli kötü araba alıyor modelli arabaya ben binerim sen binemezsin calis kendin al falan diyor ben bir sey diyince sevgilim bana kızıyor. Anlamiyorum sinir oluyorum ya bir baba böyle mi olur?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle babam olsa yaşlanınca bakmam ona, al paran kıymetliydi paranla baktır kendine derim, tabi durumuda bilmiyorum tam, durumu iyi olduğu halde varlık içinde oğluna yokluk çektiriyosa kızarım. Şimdi burdakiler hep kıskanç baba parası vs. diyip çıkarlar. Sanki kendilerinin babası zengin olsa kendilerine araba aldırmayacaklar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Senin soz hakkin yok bu konuda

0|0
    0|0
  • En iyisini yapıyor. Babasının parasıyla bir tarafı kalkmasın. Para kazanmak kolay değildir. Anlasın paranın değerini.
    Eğer çocuğuna bu niyetle yapıyorsa desteklerim yaptığını. Aksi takdirde ortaya baba parası ile insanları satın alabileceğini düşünen, aşırı ukala ve şımarık bir z*ppe oluyor. O yüzden babası doğru yapıyor. Ayrıca dua etsin lan babası araba alıyor. Riyakarlık etmesin.

Ama derdi çocuğunu yerden yere vurmak ise hoş bir olay değil .

0|0
    0|0
  • pardonda senı ne ılgılendırıyo sevgılının parası arabası babası kanks

0|0
    0|0
  • Cocugun tam bir mal olduguna eminim

Keza seni hala yaninda tutuyor

0|0
    0|0
  • Doğrusu bu hoşuna gitmese de.

0|0
    0|0
  • napacaktı
    seni gezdircek diye 0 bmw çekecekti altına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiri konuşma biçimi ifadesi yanlış olabilir ama altında yatan amaç başka ve haklıda adam sana laf demek düşmez

0|0
    0|0
  • ne o? sana mı düştü kaygısı?

0|0
    0|0
  • Iyi yapıyor emekle oluyor hersey hazıra alışmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...