Madem bu sitede aile gibiyiz. Gülmeye ihtiyacım var. Espri, komik söz, fıkra, başınızdan geçen anı vs paylaşırmısınız?

Madem bu sitede aile gibiyiz. Gülmeye ihtiyacım var. Espri, komik söz, fıkra, başınızdan geçen anı vs paylaşırmısınız? İlki benim esprim. Efendimizi anma programı oldu. Gül dağıttılar. Ben de hanıma verdim. Bu kutlu doğumdan mı? dedi yok dedim kadın doğumdan :)) neyse buna gülün veya gülmeyin hadi beni güldürün site sakini komşularım

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ölecem ölecem ama inanmamıştınız bakın şimdi ne oldu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir adam yolda yürüyormuş gel gör ki yağmur yağmaya başlamış adam ne yapcagini düşünürken şemsiye satan çocuğu görmüş elindeki Son para ile çocuktan şemsiye alan adam yoluna devam etmiş ince bir kıyafetli bir bayan yağmurda islandiğini gören adam şemsiyesi ona vermeye çalışmış lakin başarılı olamamiş...

Devamı için bekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• umumi tuvaletin kapısını ilk denemesinde yüzüne geri tepip sonra ikinci denemesinde kapıyı açıp yüzüme baka baka (o an işiyorum ben) "boş mu?" diye soran bir insanoğluna ne denir? :D

0|0
    0|0
  • ben bu aıleden deılım kanks

0|0
    0|0
  • Ben bu ailenin üvey evladıyım beni katmayın

0|0
    0|0
  • Millet utanmasa birbirini skecek burada ne ailesi be abi...

0|0
    0|0
  • adliyede kadınlar tuvaletine girdim kabindeyken işittiklerimden anladım yanlış yerde olduğumu bizim davaya bakan hakimle karşılaşırım korkusuyla yarım saate yakın bekledim çıkamadım dışarı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...