Anaysadan laik kalksın mı kalkmasın mı?

herkes saygı çerçevesi içinde görüşlerini paylaşsın lütfen

• evet
    28%(7)42%(20)Oy Ver57%(13)
  • hayır
    72%(18)58%(28)Oy Ver43%(10)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kalksın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Laiklik nedir

0|0
    0|0
    • Devletin bütün inançlara eşit mesafede olmasına laiklik denir. Din ve devlet işlerinini birbirinden ayrı tutulmasıdır.

• Doğru diyosun. Lafta laik icratta müslüman devlet anlayışı bizdekixD Laiklik isteyenler laiklik kalkmayınca tatmin olcak, Laikliği kaldırmayanlar da biz laikliğe hayır mı dedik diyip yine islami devlet anlayışına her zaman yaptıkları gibi devam edecekler.

• Amaç gündemi degistirmek bence.
      Yoksa kimsenin bişey yapacağı yok.

Kızlar Ne Diyor 4

• bizim damarlarımızda laiklik var Osmanlı bile halka hoşgörülü bir şekilde davranmış. halifelik sadece gösterişti camilerin yanında kliseler , havralar vardı. şimdi laikliği bizden almaya mı çalışıyorlar? ben buna izin vermem.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Kalkmasın, onu kim çıkardı, yakında orta doğu ülkesine döneceğiz :@

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• terör varken işsizlik varken yoksulluk varken başka mesele mi yok olmayan beynini sikimm bu fitneyi ortaya atanların yakında ırak suriye gibi olmaktan çok korkuyorum bırakın kim neye inanırsa inansın https://www.youtube.com/watch?v=2JIdKR5-dKg

0|0
    0|0
  • Atatürk laikliği keyfinden getirmedi
    Laiklikten önce osmanlı nasıldı bir araştırsın laiklik kalksın diyen arkadaşlar

0|0
    0|0
    • Nasildi osmanli? 600 sene ayakta durdu 100 senede batinin kolesi yok sadece topragimiz var

• Dünden beri bu konu hakkında kaçıncı soru görüşüm kalkıyosa kalksın yeter da :D

0|0
    0|0
  • Laiklik bütün inançlara aynı şekilde yaklaşımı gerektirir. Ateistine de müslümana da deiste de hristiyana da yahudiye de aynı muamele yapılr. Herkesin görüşüne saygılı yaklaşım demektir. Ben müslümanım ama Laiklik bir devlet yönetiminde en büyük esastır diye düşünüyorum. Din kişi için gelmiştir. İbadet Allah ile kul arasındadır. Yönetenlerin zorbalığını kabul etmek müslümana da inançsıza da zarar verir.

0|0
    0|0
  • Siyaset Konuşmayı Pek Sevmem Ama Benim Bildiğim Tanıdığım Ak Parti Laikliği Anayasa Tutar, Uygulamada Canına Okur, Biz De Laiklik Anayasada Kaldı Diye Sevinir, Kendimizi Avuturuz..

0|1
    0|0
  • Umrumda degil

0|0
    0|0
  • Turkiyeye Müslüman ulke diyeb adamjn ak batiyi geçti tr deki pislikler o yuzden anayssab uzak dursun sozde dinciler

0|0
    0|0
  • Kalkmasın

0|0
    0|0
  • Zaten uygulanmıyor laiklik yazsada yazmasada gene aynı düzen devam edecek

0|0
    0|0
    • Birde millet diyor ki kalkarsa orta Doğu ya döner dünya da bir Fransa ve Türkiye de var diğer ülkeler orta Doğu ülkeleri gibi

• Gibi mi

Yükleniyor...