Türkiye'de yalnız anne olmak?

Aylar sonra giriyorum siteye baya değişiklik olmuş umarım sorun yaşamam soru sorarken..

ben nasipse kizimla Almanya dan İzmir e temelli yerleşmek istiyorum. Fakat burada doğma büyüme olunca ve burada insan ilişkileri daha rahat olduğu için hiç bir şekilde bir sorun yaşamadım çok şükür yalnız bir kadın olarak. Fakat İzmir ne kadar büyük şehirde olsa bu anlamda sorun yasarmiyim diye endişelendiriyor beni. Sizce endişem abartılı mi?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman sorun yasarsin fakat bunla basedebilecek biriysen guclu ve sanslisindir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzmir de sorun çıkmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır yaşamazsın sıkıntı olmaz KARABAĞLAR hariç

1|0
    0|0
  • adaptasyon sürecinde haliyle biraz sersemleme yaşarsınız ama zannetmiyorum abartılı bir durum yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • Almayandan gelipte rahat edebileceğin en iyi buyuk şehir İzmir. Farklılıklar illlaki olacak ama melesef burası yobazlasmaya başlıyan bir ülke. bir İzmirli olarak sanırım sanırım doğru yer şeçimi olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • küçük şehirlerde sorun yaşama ihtimaliniz olur ama İzmir gibi bir yerde daha rahat olursunuz.

1|0
    0|0
  • Türkiyeye ayak uydurmak kadar basit bşey olabilir mi

1|0
    0|0
  • merak etme artık Türkiye her konuda daha rahat :D

1|0
    0|0
  • Yani kismen bir sorun yasama ihtimalin var biraz gozunu acik tutarsan buda yasanmaz geldigin yerden bir farki yok izmirin insanlarida ileri gorusludur zaten arastirmissindir bence cok fazla cekinme

0|0
    0|0
    • çok sevindim teşekkürler. İzmir de evliyken yaşamisligim var ama evliydim o zaman yalnız iken tecrübe etmemistim. Rahatlattı cevabiniz.

• İnşallah sagolun

• İnsallah rica ederim hanfendi!

• Yüzmesini bilmiyorsan denize girme

0|0
    0|0
  • abartı değil doğru,

0|0
    0|0
  • Yoo değil.
    Türkiye de dul kadına direk ne gözle bakıldığını elalem biliyor
    Hiç oynama yerinden çocuğun büyüsün öyle gel

0|0