Erkekler neden abaza?

Siz erkekler neden bu kadar çok abazasınız merak ediyorum

1|1
12|73

En İyi Erkek Görüşü

• kızların ya da kadınların erkeklere karşı cinsel istek ya da duygusal çekim hissetmesi ne kadar doğalsa, erkeklerin de kızlara ya da kadınlara cinsel istek ve duygusal çekim hissetmesi de o kadar doğal ve normaldir. erkeklerin ne kadar abaza olduğu soruna şöyle cevap veriyim gizli kız. hani 1 Nisan da şaka ile kızlar erkek, erkekler sözde kız olmuştu ya. oradan yola çıkarak vereceğim örneğimi. eğer bugün sokakta süper mini etekler ile, aşırı makyaj ile, göğüs dekolteleri ile, vücut hatlarını aşırı derece de belli eden dar kıyafetlerle dolaşan kızlar ya da kadınların hepsi bir sene erkek olsa, biz erkekler de-allah muhafaza- bir seneliğine kız ya da kadın olsak ve mini etek, aşırı makyaj, dar kıyafetlerle güzelliğimizi ön plana çıkarsak, bakın güzelliğimizi ön plana çıkarsak diyorum dikkatinizi çekerim, teşhircilik yapsak demiyorum. o zaman vallahi de billahi de bugün biz erkekleri abaza ve sapık olmakla itham eden tüm kızlar ve kadınlar hep bir ağızdan koro halinde şöyle derlerdi. bu eski erkekler yeni kızlar da çok güzeller hem de baya açık giyiniyorlar, biz eski kızları yeni erkekleri kılık kıyafetleriyle baya tahrik ediyorlar derlerdi. konumuz tabi ki kılık kıyafet değil, biz erkeklerin hepimizin abaza olması. isteyen istediğini giyer ona kimse karışamaz, ben de karışamam, haddim değil. bu bir yıllık erkeklik dönemin de, eski kızlar yeni erkekler, eski erkek yeni kızlara aynen şunu söylerlerdi. ulan erkekler size biz abaza diyorduk, biz bir yıl dayanamadık erkek olmaya, siz nasıl dayanıyorsunuz ömür boyu derlerdi. kızlar erkekleri abaza ve sapıklıkla itham etmeden önce, biraz empati yapsalar daha sempati toplarlar, yukarıda ki örneği, o yüzden verdim. son söz... hepimiz erkeğiz hepimiz abazayız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Son istatistiklere göre kadınlar erkekleri geride bıraktı bu konuda. Bu sitedeki paylaşımlar da bunun en büyük kanıtıdır. Ateşi çıkan soluğu burda alıyo. Kadınlar bu kadar ucuz ve edepsiz olduğu sürece her şeyi hakediyolar. Ben erkekleri abazalıkla suçlayamam böyle teşhircilerle dolu bir ortamda. Üzgünüm.

0|9
    0|0

Erkekler Ne Diyor 72

• Doğamızda cinsellik size göre daha ön planda. Bunu hiçbir erkek değiştiremez. Bazıları saklar, bazıları ise gösterir. Sizin mini etek giymeniz, dekolteli elbiseler giymeniz içimizde ki dürtüyü açığa çıkartıyor. "Kendim için giyiyorum." diyorsunuz fakat erkeklerin dürtüleriyle oynamak hoşunuza gitmiyor değil. Dünyada erkek olmasa kadınların çoğu göğsünü gösteren dekolteli şeyler giymez ya da makyaj yapma gereği duymaz.

1|2
    0|0
    • çok doğru bir tespit. benim görüşümle aynı kapıya çıkıyor. düşüncelerime tercüman olmuşsunuz. benim anlatmak istediğim tam da buydu. kızlar ya kadınlar kimin için açık giyiniyor? niye giyiniyor?

• Kadın erkek her iki cinste azgındır.
    Cinsellik istektir içgüdüsel.

Erkekler neden abazandir sorusu hmm..
    Erkekler çünkü dışarı fazla vuruyor sapık tarzında ağır yani..

Ama kadınlarda fenada onlar bastiriyor daha zekiler çünkü düşüne biliyorlar , erkekler düşünemeyen et beyinler.. yani %96si en azından boyle.

0|0
    0|0
  • Siz kızlar neden bu kadar kasarsınız bende bunu çok Merak ediyorum 5 dk önce gördüm kız mini eteği giymiş hatta giymemiş göğüs dekolte bir elbise heryeri resmen dışarda sonra ister istemez dikkat cekiyor kafayı döndürüp bakınca da erkekler abaza mı oluyor?

0|2
    0|0
    • Hani özgürlük biz rahat rahat giyinip gezmek istiyoruz bu suc mu biz bole giyinince kasar mi oluyoruz

• @honduraslı kardeşim süperle alakası yok olması gerektiği gibi yazdım onlara gelince çırılçıplak sokağa çıksınlar tek amaçları dikkat çekmek dikkat çekince de yok efendim bu erkekler Abaza mı yok bana niye bakıyor sen çırılçıplak çıkarsan Oda sana bakar

• aynen öyle.

• Ortalık kashar dolmuş mk nasıl olmasın. Bütün kızların malzeme dışarda. Normalde evlenip yatak odasında görülecek şeyler şimdi ulu orta rahatlıkla giyiyor kızlar. Azgın azgın dolanıyor mk millet.

1|2
    0|0
  • sadece ben abazayım sanıyordum, hepimiz mi öyleymişiz :/

0|0
    0|0
  • Abazan o kelime abaza değil. Nedeni ise yokluk.

0|0
    0|0
  • Kızlar neden bu kadar kaşarsa erkekler de bu yüzden bu kadar abaza.

0|0
    0|0
  • Aaaaaaaa beni ne katiyon be, ben ne yaptım :) evimde TV mi izliyorum. Ne abazaligimi gördün ;)

0|0
    0|0
  • Seksiz oldukları için

0|0
    0|0
  • biimsel yapilan bir calismada erkegin bu konuda ic gudusu kadina gore cok fazla. sag olsun testesteron hormonun uyarici etkisi cok yuksek. kadinlar da gotu basi actikca bu uyaran gittikce artiyor. ozgurluk hikayesinden bahsedip istedigimiz gibi giyiniriz deme. hem karsi tarafi rahrik edecek sekilde giyinip hemde bana sarkiyirlar demek yanlis kanatindeyim. ayrica siteyi inceleyince erkek kadar kadar hatta daha fazla oranda kasar diye tabir ettigimiz kadinlarin sayisi daha fazla erkeklerden.

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • abazalık tam olarak nedir ya bir hakaret mi bir iltifat mı boyutunu daha çözmüş değilim inan

abazalık cinsellik yaşamasına rağmen cinselliğe doymayan mı? (sapkınlık)
    abazalık hiç cinsellik yaşamamış cinsel olarak aç olan mı? (saflık)
    abazalık cinsel olarak istekli olmak ama bu cinselliği dışa vurmak mı? (aktif)
    abazalık cinsel olarak istekli olma ama bu cinsel isteklerini gizli tutma? (pasif

0|0
    0|0
  • Kızlarda abaza yapcak bişi yok eşitlik heryerde

0|0
    0|0
  • Biz mi siz mi abazasın acaba ;)
    i.ytimg.com/vi/lG2rReNCPoE/maxresdefault.jpg

0|0
    0|0
  • Öyle sanin diye

0|0
    0|0
  • Herkes ayni degil

0|0
    0|0
  • Sen sor diye

0|0
    0|0
  • Her insan abazadir ama bunu ortaya çıkaran kadınlardır

0|0
    0|0
  • Sadece erkekler mi? Bence bayanlarda abaza ama erkeklerin li daha çok göze battığı için öyle görünüyor.

0|0
    0|0
  • Kadınlar neden bu kadar azgın kudurmuş?

0|0
    0|0
  • napak bizde böyleyiz ölewk mi

0|0
    0|0
  • Kadınlar bizden daha Abaza biz dışa veriyoruz sizin gibi içten kumpascı değiliz

0|0
    0|0
  • Bilmiyorm neden

0|0
    0|0
  • Pek çoğu yanlış kafa kullanıyor.

0|0
    0|0
  • Evet soyleyin cevap verin bakim neden?

0|0
    0|0
  • küçükken kazana düşmüşüz ondan :D

0|0
    0|0
  • Kendi cinsini tanımıyorsun bir tanısan böyle yorum yapmazsın.

0|0
    0|0
  • Kızlar daha fazla bence erkekler bir şekilde parayl vs ihtiyaçlarını gideriyor ya bakir kalmak zorunda olan kızlar ne yapsın bu sitedede örnekleri çok abaza kızların ama ben senin gibi düşünmüyorum bu gayet doğal bir istek arzu.

0|0
    0|0
  • Kim neyse ne boşver

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...