Hani özgür bir ülkeydik? Dini görüşlere saygı duyulmamalı mıdır?

Öncelikle çocukluktan bu yana Müslümanlığa ısınmış değilim. şu an hiçbir dine inanmıyorum. Deizm ve Ateizm arasında gidip geliyorum. Hemen konuya gireyim, bir kaç görüşlerim var ve bazı arkadaş toplumlarında saygı duyulmuyor, oysa ki ben Müslümanlığı kötüleyecek hiç bir cümle sarf etmedim.. İnsanların dini çok hafife aldığını düşünüyorum. İnanılan Allah'ın yasaklarını yapanlar bile "Elhamdulillah Müslümanım" diyor bu bana çok gülünç geliyor :D Mesela babamdan bahsedeyim; adam haftada 3-5 kere muhakkak içer evde ya da dışarıda. Zil zurna sarhoş olup bir çok hata da yapmıştır belki... (zina başta olmak üzere) Amacım babamı küçük düşürmek değil! Sadece örnek. Her neyse devam edeyim :D Herkesin de bildiği gibi içki Allah'ın yasak kıldıkları arasında yer alıyor, ama babam ve babam gibileri bu yasağı işleyip hiç bir şey olmamış gibi Müslümanım diyebiliyor. Bunlar basit örnekler. Ben çocukların küçük kadınlar haline gelmesine de karşıyım..! Tamam, belki Kutsal Kitapta farz olabilir ama karşıyım işte. İnsanların beyinlerini yıkayan Din Adamları hele... Neyse daha fazla yazamayacağım.

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...