Erkeklerden gece 12 1 de " foto atsana. " kelimesi kızlar nasıl karşılıyorsunuz bir erkek neden böyle bir şey ister?

Erkekler istemekte ki amaç ne konuştuğum 3 erkek böyle bişey yaptı hayır yayıldı sanırım artık benim de en sinir olduğum konu hayır neden yani neden?

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sende benim gibisn anlasilan... erkek olmama rağmen hak veriyorum... sadece o isi dusunuyorlar... uckuruna duskun maalesef...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abazalıktan diolar. meme resmi görücekler illa ya da hayal kurup 31 çekicekler çok sıkılıyorum böyle şeylerden

0|2
    0|0
    • En sinir olduğum konu ya hayır hepsi mi aynı olur

• dünyadaki en önemli sey bu sanki ya. o kadar uyuz oluyorum ki benim sevgilim de cinselliğe düşkün anca işine gelince takıo beni onun dışınd ahep bilgisayar oyunu oynuyo feminist olucam sonunda ya da lezbiyen bıktım valla ya

Erkekler Ne Diyor 24

• Niye sence

1|0
    0|0
  • erkekden erkege degisir neden istedigi.

0|0
    0|0
  • Gece ne yapar sence?

0|0
    0|0
  • Saçma ben 12-1 olunca çay koyarım:/

1|0
    0|0
  • bunun cevabı burda bizzat kendisi versin.. https://www.youtube.com/watch?v=VGz1dZ4Sg-g

0|0
    0|0
  • Bursa ki mesaj aslında seks çağrısında bulunuyor olmamız
    Profil drn isteyen aşkla
    Uzak çekim isteyen ise egzotik bir havanın içine sokmak istemesinden

0|0
    0|0
  • WA'dan yollar fotoyu bana ve benim özelimdir o fotolar, sapıklığa gerek yok... Kızlardan foto isteyecek yaşı geçeli çok oldu... Anında görüntü varken ne fotosu...

0|0
    0|0
  • Pompa saatidir

0|0
    0|0
  • aynen banada kizlar atiyor istemedigim halde bazilari ozellikle foto at diye israr ediyor😂 isimlerini veremem

0|0
    0|0
  • Sapiktir.. Istiyende adi kopek'in tekidir.

0|0
    0|0
  • Çünki bir erkek gece yalnız kaldığında en yakın olmak istediği kişiden foto ister. Bu bizim ata sporumuz

0|0
    0|0
  • Osbir içindir.

0|0
    0|0
  • Geceleri yatmadan akıllara gelen piss ktü düşüncelerine seni alet etmek istiyorlar düşün nasıl bir kızsın ki seni bu kadar istiyorlar? :)

0|0
    0|0
  • sen bir foto at söyliycem ben sana

0|0
    0|0
  • libido op :)

0|0
    0|0
  • Demeye gerek yokki zaten burada gözümüze sokuyorsunuz

0|0
    0|0
  • özlemişler :(

0|0
    0|0
  • Osbir çekecektir

0|0
    0|0
  • Eskiden atıyorlardı oh miss

0|0
    0|0
  • azmıstırda ondan :D

0|0
    0|0
    • Ya sevdiği birinden insan böyle bir şey ister mi ben istemiyorum açıkcası hep mi böyle insanlar denk gelir

• Öyle bir şey desek ben doğal halini görmek istedim, özledim nasıl yerlere çekiyorsun olur

• Makyajsız fotoğrafını at taş devrinde mi yaşıyoruz doğal hal nedir...

• Cinsellik tavan yapmıştır böyle iletişim kurmak istiyor

0|0
    0|0
    • Ben istemiyorum ya valla biriyle sevgili dahi olmak istemiyorum artık hep mi konu buraya çekilir ya

• Tabi kültür seviyeside var aile kavramı felan bunlarda önemli

• uyudunmu ben uyumadım da

0|0
    0|0
  • Azmış demekki 😊

0|0
    0|0
    • Ya sevdiği birinden insan böyle bir şey ister mi ben istemiyorum açıkcası hep mi böyle insanlar denk gelir

• Aynen öyle haklısınız lakin bazı insanlar için reel sanal fark etmiyor o maskeleri illaki bir noktada düşürüyorlar.

• Kesinlikle öyle 😞

• 31 çekeceklerdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Libido up⬆
    Sapıtıyorlarsa demek ki o saatlerde..

0|0
    0|0
  • Tabiki tek nedeni vardir oda acik ve net

0|0
    0|0
  • saat 12 1 se ne olmuş herkese sapık damgası yapıştırırsanız karşınıza çıkan herkes sapık sanırsınız normal değil mi? suratına bakıp mastürbasyon yapacak hali yok insanların şükür herkesin evinde internet var

0|0
    0|0
    • Kardeşim az mantıklı konuş gece 12 1 yatmak üzere olan bir kız var karşında tamam merak edersin doğal halini der ki sabah kalktığında öyle doğal bir foto atsana merak ediyorum o halini tamam anlarız ama o kızın üstü uygun mu gece 12 1de de sen böyle bir foto at kelimesi kurabiliyorsun düşüncesiz bir şekilde?

• valla sen yatarken ne giyiyorsun bilemem ama benimki uygun oluyor genelde gayet mantıklı konuşuyorum yatmak üzereyse de uykulu halini merak etmiştir altında fitne fesat ararsan daha karşına çok çıkar benden söylemesi

• Gece mesai saatleri :D

0|1
    0|0
  • Bence bu sorunun cevabını küçük bebeler bile bilir, erkek o saate senin nur yüzünümü özledi zannediyosun gör ne bok işler peşinde ALLah islah etsin

0|0
    0|0
  • Ya yüzünü görmeeek ya daaaaa

0|0
    0|0
  • hakketten çok saçma geliyor ya atmiyorum ben gece gece ne ugrasicagim amaçları ne

0|0
    0|0
  • uyumamışlar çünkü

0|0
    0|0
  • o zaman istekli olduğu için seni kullanıyor ve ihtiyacını karşılıyor. bunu da sana özel diye düşünme karşısındakinin kız olması yeterli herkese yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...