Konuşmuyorsam asaletimdendir asosyalliğimden değil tamam mı?

Herkes asosyal diyor ama bende asosyallik var biraz ben şimdi asaletli mi oluyorum yoksa asaletsiz mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• azıcık egonuzu kısın. asosyal ol istersen sosyal ol her şekilde bu sensin senin tercihlerin kimin ne düşündüğünü umursamayın

0|0
    0|0
    • Ama tek dolaşıyorum takılan hiç yok ben kaynaşmaya çalışıyorum ama olmuyor

• ben de öyleyim. konuştuklarım var ama samimi olmak istemiyorum yalnızlığı seviyorum kızların saçma sapan triplerini olaylarını dinlemekten sıkılıyorum ama hiçbi zaman seçiçiyim çok asilim demiyorum. bu benim tercihim ve kimseyi ilgilendirmez eğer sen böyle olmaktan memnun değilsen arkadaş edin konuş girişken ol

• Sürekli tek olmaktan bıktım arkadaş olsun istiyorum ama sürekli gruplaşmalar oluyor sınıfın whatsap grubu vardı herkesi eklediler beni alan yok gruba bende peşlerinden koşmakta istemiyorum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşmazsan asillil konuşamazsan asosyallik

0|0
    0|0
    • Konuşamıyorum :(

• @muratalkann94 İnsanın sevdigi biri buna nasıl sebep olabilir ki

• Olayi farkli algilamissin, şoyle ; yasanmis veya hic yasanmamis duygu yazdim mesela hic ufak kisa sureli hoslanti disinda kimseyi sevemeyen kisilerin psikolojileri cekingenliklerinin cozumlerindede etkili oluyor yani cekingenlik cozumu buna bakilarak farkli yollarda cozulebiliyor ancak, fakat birini sevdiyse bu da farkli yollarla cozulebiliyor. Bunu bende merak etmistim ilkten bana ayrintili sekilde anlatmisti

• Asaletli :D

0|0
    0|0
    • knk olalım mı :)

• Knklar ne yapar konuşur işte :D

• Hiç sevmem konuşmayı sıkılırım :D konuşasım gelmez çok trip yiyorum bu yüzden :D 😂

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...