Migrostan Diş fırçası aldım ama kasada unutmuşum soru detayda?

Cumartesi günü almaya gittim fakat işte okuldu, derslerdi bir türlü gidip tekrar alamadım. Yarın gitsem verirler mi? fişi de bende?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Fişin de Varsa tabii ki verirler. Migros çok Saygın Bir Kurumdur, senin diş fırçanın üstüne oturmazlar. Direct kasa şefi veya yetkiliyi sor, durumu terbiyelice izah et. Muhakkak verirler.
    Sen Muhakkak Önce Yetkiliyi sor, kasadakiler bile senle ilgilenseler seni daha ciddiye alıp pozitive yanaşırlar.
    İyi Diş Fırçalamalar :) Temiz kız ol. :)

1|0
    0|0
    • Evet işte güzel bir fırça olmasa peşine düşmem de çok beğenmiştim teşekkürler temizim Allah'a şükür. :)

• Evet :) . Bunu düşünme bile, Migros gibi bir kurum sana hemen diş fırçanı verecek görürsün. İyi Uykular :)

• Allah razı olsun size de valla içim rahatladı :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Nah verirler knk

2|0
    0|0
  • kenara koyuyorlar öyle şeyleri ve veriyorlar..

1|0
    0|0
  • 5 gün geçmiş, vermezler, ayrıca ispatlayamazsında.

1|0
    0|0
    • Fiş, ürünü aldığına dair verilen bir kağıt parçasıdır. Sen ürün değişimi yapmayacaksın, olmayan bir ürünü ben almadım diyerek gidip alacaksın, bunu ispatlayamazsın. Sadece aynı kasiyere denk gelebilirsen gerçekleşir bu durum...

• kasiyeri tanıyorum bakalım inşallah verirler

• Orada calistim. Genelde bir listeye yaziyorlar alinmayanlari.. mutlaka alirsin. Baktin fiş muhabbeti yapiyorlar direk müdürü iste..

1|0
    0|0
  • Verirler git

1|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Şansını bir dene hocam, kasiyer belki fark etmiştir almadığını.

1|0
    0|0
  • Aldığın kasayı biliyorsan verirler, kasiyerde aynı olursa hatırlar zaten seni.

1|0
    0|0
  • Hiç uğraşma uzun kollu tisortun içine diş fircasini zulala çaldığıni anlarlarsa dün almıştım degistiricektim ama vazgeçtim dersin :D

1|0
    0|0
  • vermezler

1|0
    0|0
  • Sorunlu alman

1|0
    0|0
  • Vermezler.

0|0
    0|0
  • Senin soruna sokuyum.

0|0
    0|0
  • Fişin varsa, bir sorun olmaz, verirler.

1|0
    0|0
    • fiş var da 5 gün geçmiş :/

• Ricalar... :)
      Daha fazla süre geçmeden, fişinle birlikte git ve al o fırçayı. :D

• Yarın giderim :)

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...