Artık maalesef çevremizde çok ateist dinsiz insan yaranmaya başladı?

peki bir ataist kıza ya da erkeğe aşık olsanız ve çok sevseniz sonrada durumunu öğrenseniz naparsnz? dinimiz sonuçta onlarla ilişkiyi haram kılıyorken ilişkiden vaz mı geçmeli yoksa başka bir yöntem mi?

Güncellemeler:
----
----.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ateistim mümkünse dindar benden uzak dursun.

2|3
    0|0
    • Ateist olduğundan demiyorum ama fena halde yobazlık seziyorum ben seni ateistsin diye dışlamıyorken sen...

• @badnight Dışlamak haddine değil yeğen emperyalistlerin izin verdiği müddetçe borunuzu öttüreceksiniz bu topraklar da sonrası derin bir tırt.

• Peki senin dışlamak he haddine?

En İyi Kız Görüşü

• ya her şeyi geçtim o ilişki uzun sürmez.. sürekli bir çatışma hali olur, evlensen çocuk üzerinde baskı olur.. yürümez yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• senin dinin çocuk yaşta evliliği hoş görüyor fakat Ateist bir bireyle evlenmeyi hoş görmüyor yani.. Hangi din bu?

2|2
    0|0
    • Kardeşim islam hakkında belliki fazla bir Bilgin yok. Burda yalan yanlış sözlerle insanların kafasını karıştırmayın. Git bir araştır bak islam çocuk yaşta evliliği Nasıl görüyor

• @Dignity7 t*şak geçiyorum. pek inançlı olmasam da İslamın çocuk yaşta evliliğe nasıl baktığını biliyorum ve yukarıdaki soruyu soran arkadaşın benim yazdığım gibi düşündüğünü biliyorum.

• Bu ilişkinin oluru olamaz tabiki , elin gravürü bike müslüman oluyirken muslumanin ateist olma si tam sovmelik. Kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Sanane lan? Kişinin kendi inancı kendi doğruları. Dinimiz hoşgörü dini bizim elbette müslümanlığı yayacağız fakat bu söylediğin çok yobaz bir yaklaşım. Makyavelist biriyim ve cidden böyle din ile ahlak kuralları ile yönetilmenize hayret ediyorum...

2|0
    0|0
  • Asık olcagıma inanmiyorum ama ilişkim varsa bağlı da degilsem ayrılırım

0|0
    0|0
  • Yok Allah'a inanmayan birisinden otomatik olarak uzaklaşıyorum. Duygu anlamında.

0|1
    0|0
  • Müslüman olması için ikna etmeye çalışırım. Olmazsa da vazgeçerim ondan.

0|0
    0|0
  • Olmaz zor bir iliski olur zaten. Dinin emir ve yasaklarına gore hareket etmek gerekir cunku bu sekilde mutlu olursun hem dunyada hem ahirette

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama cok da karsi gelmem

0|1
    0|0
  • Kıldığım her namaz'da onlar için dua ediyorum. Yüce Allah kalbinde zerre kadar iman olan kullarına cennet vaad ederken, inançsız ve imansız olan insanlara üzülüyorum. Çok ateist bu yoldan dönmüştür. Son nefes verilene dek tövbe kapısı açık.

0|1
    0|0
  • insan mı değil mi ona bakarım not:ateistim

0|1
    0|0
  • umursamam olabilir saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Dinsizle hiç işim olmaz

0|0
    0|0
  • Ben İslamı beğenmedim ama ateist olmadım, araştırdım, İsa ya iman ettim, Hristiyanım şu an, ilerde katakümen dersi alıp vaftizli Hristiyan olacam...

0|0
    0|0
  • Din kişi içindir evlilik için değil. bana saygı duyar ben de ona sıkıntı olmaz.

1|0
    0|0
  • Ayrılırım

0|0
    0|0
  • ikna etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Hayır dinimiz onlarla ilişkiyi haram kılmıyor. Dinimiz nikahsız tüm ilişkileri haram kılıyor.

0|0
    0|0
  • Allaha inanmamış benim sevgime mı inanicak hüü diyorum ben hayır diyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İkna etmeye çalışırım, konuşurum, dinlerim. Baktım ki olmuyor yollar ayrılır uğraşamam yani

0|0
    0|0
  • namuslu olsun sorun değil müslüman olup ne kötülük yapanlarda var tv de goruyoruz

1|0
    0|0
    • tv ye baktığın için böyle aptalca yorumlar yapıyorsun. Biraz tv yi kapat git araştır oku Müslümanlığı

• @Dignity7 saf mısın oğlum muslumalıga bişey mi dedik bu genel olrak bir dine mensubum diyip kotuluk yapanlar var ama atesit olup çok duzgun kişide var bunu kasdettik ama anlama olmayınca sacmalıyorsunuz

• O zaman kelime hataları yapmışsın yorumda

• Ben sonradan söylemem neysem o önceden bilir yani kabul etmiyosada güle güle dindarlarla zaten işim olmaz

0|0
    0|0
  • Önce dinini öğrenmek lazım bence.

0|0
    0|0
  • saygı duyarım ama evlenmem

0|0
    0|0
  • İnsan herkes

0|1
    0|0
Yükleniyor...