Benim ahiretteki yerimi belirler misiniz. Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi? Ankete katılır mısınız lütfen?

Ben cennette erkek bir melek olmayı umuyorum.
Benim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?Böyle olmaktan korkuyorum

• Sen melek gibisin, cennete gideceksinBenim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?
    7% (1)20% (2)12% (3)Oy Ver
  • Sen şeytan gibisin, cehenneme gideceksinBenim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?
    33% (5)40% (4)36% (9)Oy Ver
  • Sen arafta kalacaksınBenim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?
    13% (2)20% (2)16% (4)Oy Ver
  • Bilemiyorum, emin değilimBenim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?
    40% (6)10% (1)28% (7)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)Benim ahiretteki yerimi belirler misiniz.Sizce ben cennetlik miyim cehennemlik mi?Ankete katılır mısınız lütfen?
    7% (1)10% (1)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bunu Rabbin yarattığı hiç bir kul bilemez!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• De ki ; size dunyalari da versek yetmeyecektir. Çünkü siz kisa hayatinizi sonsuz hayatinizla takas ettiniz. Şüphesiz Allah bu dünya da onlara özgürlük vermiştir ancak onlara ( gunahlarda israrci olanlara)
    ölümden sonra büyük azap vardir. Nasil ki yeri ve göğü yarattiysak , onu ters düz edip hesap gününü de biz getiririz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu soruya cevap vermek Allah'a şirk koşmaktır o yüzden diğer😏😏🙋🏻

0|0
    0|0
  • Cehennem 😅😂

0|0
    0|0
  • Cehenneme git sen by

0|0
    0|0
  • Allahtan başka kim bilebilir.. Esirgeyen ve Bağışlayan odur. Günahlarımızı affeder inşAllah 🙏🏻

0|0
    0|0
  • Melek gibisin 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Güzel kardeşim senin yardım alman lazım herşeyden önce. Sağlıklı bir ruh halinde değilsin.

2|1
    0|0
  • Boşlukta süzülcen

0|0
    0|0
  • Cennetliklere cennete götüren ameller, cehennemliklere de cehennem amelleri yapması kolay gelirmiş. Allah (C. C) cümlemize cennete götürecek amelleri yapmayı nasip etsin.(amin)

0|0
    0|0
  • Allah bilir..

0|0
    0|0
  • Umarım cennete gidersin :)

0|0
    0|0
  • Cehennet

0|0
    0|0
  • kardeş are u ciddi?