Sizce solcular gerçekten solcu mu? Ya da dindarım diyenler, allah diyenler gerçekten dindar mı?

Benim içinde her ve her zaman anti kürtçülük var. Türk milliyetcisiyim. Ben 4 oyumdan 3 nü akpye attım. Sebepleri var çünkü. Madem solcuyum diyen bazı solcular neden suriyelileri istemiyor maraşta. Bazı solcular nike, adidası giyer, mc donaldsa giderrr. Bedelli askerlikte yapar, parayı bastırıp bazı solcuyum diyenler her neyse. Şimdi dindarim diyen bazı kişilere değinim. Allah der, elhamdulillah der, kuran der ama bedelli askerlik yasasını getirir bazıları. Kendi kadın komsusuyla asansöre biner ama eşini erkek komsusuyla asansöre bindirmez. Allah der, müslümanim der bazilari gidaya zam yaparlar. Asgari ucreti 1000 liracikta tutar bazilari. Daha bunlari yazarsam sabah olur. Ama son bir paragraf daha yazim. Mesela allah diyen bazı kişiler zina yapar, elalemin kizina bakar. Bazi solcu kizlarda her türlü ahlaksizligi yapar. Akepeye oy atmamin iki sebebi fetocular vede chp ve hdp kardeşliği. Yoksa hic bir partiyi sevmiyorum. Akepenin en sevmedigim yanı bedelli askerligi getirmesi. Bende bedelli yapacam. ;) zengin yapmiyorsa bende yapmam ;)

Güncellemeler:
Bir tane akrabam var kadın. Oglu bedelli yapti. Bu akrabamda chpli. Vah diyor yine askerlerimizi kirmişlar diyor bugün. Bende ona dedimki yüzüne: Keske bu askerlerde parayi verip bedelli yapsalardi dedim cevap veremedi. Bu bedelli askerlik ne zaman aklima gelse cok canım sıkıliyor. Akepenin en sevmedigim yönü bu. Allah, elhamdullillah ama parayi ver sen askeerlik yapma. ;)
Bazıları dalga geçiyorlar halkla. Ne o oyle sabahtan akşama kadar 12 saat yorulma ay sonunda 6 tane 200 lük banknot. Uyduruk bakimsiz evlerin kirasi en gelismemis semtte 400 lira en az. Allah der bazilari, elhamdulillah derler, esselaumunaleykum derler anasini severler halkin. Ama bazilari hak ediyor ;)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Herkes ağzından çıkan sözün eri olsaydı ülke daha iyi olurdu. Che guevara'nın bir sözü var "devrimci olduğunu söyleyip devrimci gibi davranmayanlar soytarıdan başka birşey değildir" aynen öyle solcu veya dindar olduğunu söyleyip öyle davranmayanlar soytarıdan başka birşey değil.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen chp hdp kardeşliğini hdp akp kardeşliği ile karıştırdın bak bakalım osloda chp mi görüşmüş akp mi barış barış diye doğuyu kim vermiş kürtlere sonra doğudan en çok oy alan 2. partiye bak oyları azalıp koalisyon nasıl olunmuş ona bak sonra 2. seçimde ne olmuş da akpnin doğudaki oyları birden artmış chp veya mhpnin oyları artmadı aksine akpnin arttı öcalana destek mesajlarını hangi akp vekilleri hangi bakanlar vermiş onlara bak başbakanı peygamberden üstün bile kim vermiş onlara bak iyi bak iyi araştır. fetoyla kim iş birliği yapıp uyduruk ergenekon balyoz davası çıkarmış ona bak. O soruşturmalar olurken kim ben bu davanın savcısıyım demiş ona bak biliyorsundur umarım şimdi hava kuvvetlerinde %25 lik açık var deniz komutanlığında komutan yok kara da da kim kim komutan bırakmadı bunlara bak

0|0
    0|0
    • Kasim seçimlerinde sirnaka özerklik verecem diye mitinglerde kim bagarmis değil mi mesela. Bunlar hep boyle kardes

• @solomonkAne bu milleti anlamak imkansız kardeş öcalana ev hapsi dediler birara sonra aldılar pkk yandaşlarını dolmabahçe de ağırladılar anlaşma yaptılar sonra gittiler diyarbakırda açılış yaptılar beraber kürdistan atkılarıyla sonra bunları kim yaptı dersen chp mhp komedi resmen

Kızlar Ne Diyor 3

• Lafa gelince herkes vatansever, herkes solcu, herkes dindar.

0|0
    0|0
  • Sorudan siyasetle hiçbir alakan olmadığı ve ilgilenmediğin belli. Birbirinden alakasız bildiğin birkaç şeyi sıralamışsın sadece.

0|0
    0|0
  • Aşırı milliyetçileri sevmeme sebebimsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Muslumanlik sadece Allaha inanmak değildir , bu kadar ucuz ve geri planda tutan varsa muddesir 43 e baksin. Kimse sanmasin ki yapilanlarin hesabi sorulmayacak

0|0
    0|0
  • Yok çalışan insana bak hiçbiri patates üreticisinden değerli değil ya da buğday çiftçisinden.

0|0
    0|0
  • solcu olmak insanı sevmektir başta işin merkezi bu yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...